KÄRCHER

Pealispinna puhastusotsik Kärcher T 350 T-Racer

Toote kood: 501388877

EAN kood: 4039784925526

Pinnapuhastiga T-Racer T 350 saab suured pinnad puhastada pritsmevabalt. Surve pidev reguleerimine sõltuvalt sellest, kas puhastatav pind on kõva või tundlik. Käepide vertikaalseks puhastamiseks. Puhastab erinevad pinnad nii kodus kui aias....

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 69,95 € / tk 58,29 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Pinnapuhastiga T-Racer T 350 saab suured pinnad puhastada pritsmevabalt. Surve pidev reguleerimine sõltuvalt sellest, kas puhastatav pind on kõva või tundlik. Käepide vertikaalseks puhastamiseks.

  Puhastab erinevad pinnad nii kodus kui aias. Sobib hästi siseõuede puhastamiseks (kivist, puidust), garaažiuste puhastamiseks, majade ja ehitiste fassaadide puhastamine, sissesõiduteede puhastamiseks, seinte või aiaseinte puhastamiseks ja jalgradade puhastamiseks. Kaks pöörlevat, lapikut jugaotsikut tagavad hea katvuse, mis on ideaalne suurte pindade puhastamiseks. Pritsmevaba puhastus. Surve reguleerimine tagab tundlike ja mittetundlike (nt kivi ja puit) pindade puhastamise ja survet saab pidevalt reguleerida vastavalt puhastatavale pinnale. Pinnapuhasti hõljub üle pinna ja tagab lihtsa puhastuse.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,5 kg
  Pakendi mõõtmed 39.0 x 20.0 x 32.0 cm

  Vaata ka