Peenravaip 1,05x100m, must

Toote kood: 500829893

EAN kood: 2990005388051

Peenravaip on koduaias ja haljastuses kasutatav polüpropüleenist pinnakattematerjal. See on vett ja õhku läbilaskev, tugev ja vastupidav tallamisele. Peenravaip takistab umbrohtude arengut ja hoiab pinnase niiskena ning vähendab selle erosiooni. ...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 100,00 € / tk 83,33 € / tk 1,00 € / m 0,83 € / m

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Peenravaip on koduaias ja haljastuses kasutatav polüpropüleenist pinnakattematerjal. See on vett ja õhku läbilaskev, tugev ja vastupidav tallamisele. Peenravaip takistab umbrohtude arengut ja hoiab pinnase niiskena ning vähendab selle erosiooni.

  On vastupidav ultraviolettkiirguse suhtes. Peenravaip sobib kasutamiseks maasika- ja muudes istandustes, püsilillepeenras, puude- ja põõsaste all umbrohu kasvu takistamiseks, teede rajamisel pinnase kihtide eraldamiseks, puukoolis taimepottide alla jne. Ilutaimede istutamisel võib peenravaiba katta killustiku, puukoore vms. multšiga. Peab vastu kuni 10 aastat. Neelates päikesevalgust pärsib kangas fotosünteesi ja pidurdab umbrohtude kasvu; keskkonnasõbralik vähendades herbitsiidide ja teiste umbrohutõrjevahendite vajadust; vähendades aurustumist säilitab mulla niiskust kuival perioodil; vähendab oluliselt lillepeenarde hoolduskulu; ultraviolettkiirguse suhtes vastupidav; jahukastesse ja bakterhaigustesse nakatumise suhtes vastupidav.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 10,5 kg
  Pakendi mõõtmed 105.0 x 19.0 x 19.0 cm