Peenravaip Baltic Agro 1,05x5m / 5,25m²

Toote kood: 501718935

EAN kood: 4744360010069

Peenravaip on koduaias ja haljastuses kasutatav polüpropüleenist pinnakattematerjal, mis takistab umbrohtude arengut ja hoiab pinnase niiskena ning vähendab selle erosiooni. Vett ja õhku läbilaskev, tugev ja vastupidav tallamisele. 100 g/m²,...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,25 € / tk 3,54 € / tk 0,85 € / m² 0,71 € / m²

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Peenravaip on koduaias ja haljastuses kasutatav polüpropüleenist pinnakattematerjal, mis takistab umbrohtude arengut ja hoiab pinnase niiskena ning vähendab selle erosiooni. Vett ja õhku läbilaskev, tugev ja vastupidav tallamisele.

  100 g/m², must, 15x15 ruutudega (rohelised markerjooned või ruudud iga 15 cm järgi). Sobib kasutamiseks maasika- ja muudes istandustes, püsilillepeenras, puude- ja põõsaste all umbrohu kasvu takistamiseks, teede rajamisel pinnase kihtide eraldamiseks, puukoolis taimepottide alla jne.

  Neelates päikesevalgust pärsib kangas fotosünteesi ja pidurdab umbrohtude kasvu. Peenravaip on keskkonnasõbralik vähendades herbitsiidide ja teiste umbrohutõrjevahendite vajadust. Vähendades aurustumist säilitab mulla niiskust kuival perioodil. Vähendab oluliselt lillepeenarde hoolduskulu; ultraviolettkiirguse suhtes vastupidav. Jahukastesse ja bakterhaigustesse nakatumise suhtes vastupidav.

  Peenravaip laotatakse ettevalmistatud pinnasele, servad kinnitatakse ning terava noa abil lõigatakse X-kujulised istutus- või külviaugud. Ilutaimede istutamisel võib peenravaiba katta killustiku, puukoore vms. multšiga. Peab vastu kuni 10 aastat.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,45 kg
  Pakendi mõõtmed 5.0 x 25.0 x 33.0 cm