CELLO

Peenravaip Cello 3,2x9,4m 30m²

Toote kood: 500802803

EAN kood: 6410404739293

Peenravaip on koduaias ja haljastuses kasutatav polüpropüleenist pinnakattematerjal. See on vett ja õhku läbilaskev, tugev ja vastupidav tallamisele. Peenravaip takistab umbrohtude arengut ja hoiab pinnase niiskena. Peenravaip on vastupidav...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 17,90 € / tk 14,92 € / tk 0,60 € / m² 0,50 € / m²

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Peenravaip on koduaias ja haljastuses kasutatav polüpropüleenist pinnakattematerjal. See on vett ja õhku läbilaskev, tugev ja vastupidav tallamisele. Peenravaip takistab umbrohtude arengut ja hoiab pinnase niiskena.

  Peenravaip on vastupidav ultraviolettkiirguse suhtes. Peenravaip sobib kasutamiseks maasika- ja muudes istandustes, püsilillepeenras, puude- ja põõsaste all umbrohu kasvu takistamiseks, teede rajamisel pinnase kihtide eraldamiseks, puukoolis taimepottide alla jne.

  Otstarve ja omadused: neelates päikesevalgust pärsib kangas fotosünteesi ja pidurdab umbrohtude kasvu, keskkonnasõbralik vähendades herbitsiidide ja teiste umbrohutõrjevahendite vajadust, vähendades aurustumist säilitab mulla niiskust kuival perioodil, vähendab oluliselt lillepeenarde hoolduskulu, ultraviolettkiirguse suhtes vastupidav, jahukastesse ja bakterhaigustesse nakatumise suhtes vastupidav.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,5 kg
  Pakendi mõõtmed 15.5 x 15.5 x 50.0 cm