KIILTO

Plaadisegu Kiilto Kesto Ultra Fix 5kg

Toote kood: 501488973

EAN kood: 6411512187051

Ultra Fix on elastne plaatimissegu keraamiliste plaatide, kivi, mineriidi ja kergbetooni kinnitamiseks kuivades ja niisketes ruumides, kivipindadele ning niiskustõkkega käsitletud kipsplaatpindadele. Pakend 5 kg. Plaadisegu Kiilto Kesto Ultra...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 7,30 € / tk 6,08 € / tk 1,46 € / kg 1,22 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Ultra Fix on elastne plaatimissegu keraamiliste plaatide, kivi, mineriidi ja kergbetooni kinnitamiseks kuivades ja niisketes ruumides, kivipindadele ning niiskustõkkega käsitletud kipsplaatpindadele. Pakend 5 kg.

  Plaadisegu Kiilto Kesto Ultra Fix sobib kahhel- ja klinkerplaatide, looduskivi, kiudtsemendi ning kergbetooni kinnitamiseks plast-, värvitud-, kahhel-, klinker ja tavalistele kivipindadele. Sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.

  Omadused: pikk tööaeg, niiskuskindel, külmakindel, ka plaat- ja PVC-pindadele, sobib aluspinna väikeste ebatasasuste tasandamiseks enne plaatimist, ei soovitata pindadele, mis on pidevalt vee all (näit. basseinid).

  Kulu ca. 3 kg/m² kasutades normaalse hammastusega segukammi, kulu ca. 2 kg/m² kasutades mosaiik-segukammi. Segamisvahekord 20 kg pulbrit / 5,0 l vett. Segu kasutusaeg peale vee lisamist 3 – 4 tundi. Lahtioleku aeg umbes 15 min.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 5 kg
  Pakendi mõõtmed 18.0 x 20.0 x 12.0 cm