TRI-BIO

Plekieemaldaja Tri-Bio, 420ml

Toote kood: 500958070

EAN kood: 853017004215

Professionaalne, ohutu ja väga tõhus puhastusvahend. Eemaldab ka kõige jonnakamad plekid (veini, kohvi, rasva, tindi jm) vaipkatetelt, pehmelt mööblilt, autoistmetelt ja enamikult kangastelt. Professionaalne puhastusvahend, mis eemaldab plekid...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,59 € / tk 3,82 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Professionaalne, ohutu ja väga tõhus puhastusvahend. Eemaldab ka kõige jonnakamad plekid (veini, kohvi, rasva, tindi jm) vaipkatetelt, pehmelt mööblilt, autoistmetelt ja enamikult kangastelt.

  Professionaalne puhastusvahend, mis eemaldab plekid vaipkatetelt, pehmelt mööblilt, autoistmetelt ja enamikult kangastelt. Eemaldab efektiivselt toidu-, kohvi-, rasva- ja muud plekid. Kõrvaldab ebameeldivad lõhnad. Säilitab värvitud kangaste värskuse ja ereduse. Erineb tavalistest keemiatoodetest selle poolest, et võimaldab tagada sügavaima ja ohutuima puhastamise. Ohutuim alternatiiv tugevatoimelistele keemilistele puhastusvahenditele. Hinnatud ökosertifikaadiga. Soovitame inimestele, kellel esineb astma või mõni allergia. Ei sisalda fosfaate, tugevatoimelisi lahuseid ega kloorvalgendajaid, abrasiivseid aineid, lõhnaaineid, värvaineid ega teisi toksilisi aineid. Ei sisalda GMO-sid, neutraalse pH-ga, hüpoallergeenne, biolagunev.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,46 kg
  Pakendi mõõtmed 6.5 x 6.5 x 25.5 cm