AEROC

Plokiliim Aeroc, 25kg

Toote kood: 500515445

EAN kood: 4751006561144

AEROC plokiliimi näol on tegemist peeneteralise kvartsliiva ja tsemendi baasil valmistatud peenmördiga, mis on ette nähtud AEROC plokkide paigaldamiseks sise- ja välistingimustes. Plokiliimi kasutamine tagab kindla ja usaldusväärse müüritise...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 8,35 € / tk 6,96 € / tk 0,33 € / kg 0,28 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  AEROC plokiliimi näol on tegemist peeneteralise kvartsliiva ja tsemendi baasil valmistatud peenmördiga, mis on ette nähtud AEROC plokkide paigaldamiseks sise- ja välistingimustes.

  Plokiliimi kasutamine tagab kindla ja usaldusväärse müüritise kvaliteedi. AEROC plokiliim on kuivseguna pakendatud paberkottidesse kaaluga 25 kg. Liimsegu kantakse puhtale tolmuvabale pinnale liimikelgu, liimikulbi või segukammi abil. Jälgida, et kogu liimitav ploki pind saaks liimseguga kaetud. Liimi nake ei ole tagatud kui kasutatakse liiga suure niiskussisaldusega või liialt kuivi plokke. Kuiva ja sooja ilmaga tuleb plokke enne liimimist niisutada ning hiljem takistada müüritist liiga kiire kuivamise eest. Vuukidest välja valgunud liimil lasta tarduda ja eemaldada seejärel kellu või pahtlilabidaga. Müüritises on vuugi paksuseks ~2 mm. Liimitavate plokkide ja liimsegu temperatuur peab ületama +5°C .Tööaeg valmis liimiga 240 minutit. Külmakindel.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 25 kg
  Pakendi mõõtmed 50.0 x 25.0 x 10.0 cm
  Kasutus Sise- ja välistingimustes
  Värv Valge
  Veetarve (l/kg) 0,25
  Pakendi suurus (kg) 25