NO BRAND

Poorbetoonplaat AEROC Element 100x400x600mm

Toote kood: 500206555

EAN kood: 2990003822038

AEROC Element on poorbetoonist valmistatud vaheseinaplaat hoonetesiseste mittekandvate vaheseinte ehitamiseks kuivadesse ja niisketesse ruumidesse. Vastavate konstruktiivsete nõuete täitmisel ka kandvate konstruktsioonide ehitamiseks....

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 3,39 € / tk 2,83 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  AEROC Element on poorbetoonist valmistatud vaheseinaplaat hoonetesiseste mittekandvate vaheseinte ehitamiseks kuivadesse ja niisketesse ruumidesse. Vastavate konstruktiivsete nõuete täitmisel ka kandvate konstruktsioonide ehitamiseks.

  Mitmekihilised AEROC Element vaheseinad rahuldavad ka korterite vahelistele seintele esitatavaid heliisolatsiooni nõudeid. Tänu heale tulepüsivusele sobivad väga hästi igasuguste šahtide (lifti-, toru-, kaabli- jne.) kinniehitamiseks. Valmis seinad on lihtsad viimistleda – kohe plaatimis- ja pahteldusvalmis. Kuivtihedus 425 kg/m³ ja survetugevus fb=3,0 N/mm².

  AEROC Element vaheseinaplaadid on I kategooria müüriplokid, mis vastavad Müürikivide harmoniseeritud standardi nõuetele ja on varustatud CE-märgisega. Tegemist on siledapinnaliste risttahukakujuliste müürikividega.

  AEROC Element plaadid on võrreldes teiste sarnaste plaatidega kergemad (väiksem koormus vundamendile ja vahelagedele) ja suuremate mõõtmetega, mis tagab seina kiirema ladumise. AEROC Element kulu on vaid 4,17 tk/m².

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 14,8 kg
  Pakendi mõõtmed 60.0 x 40.0 x 10.0 cm
  Laius (cm) 10
  Pikkus (cm) 60
  Kõrgus (cm) 40
  Materjal Betoon
  Tüüp Poorbetoonist