NO BRAND

Poorbetoonplokk AEROC Classic 200x200x600mm

Toote kood: 500206646

EAN kood: 4742213002001

AEROC Classic klassikalised universaalsed ehitusplokid hoone kandvate ja mittekandvate, sise- ja välisseinte ehitamiseks. Võrreldes teiste ehitusplokkidega kergemad, soojapidavamad ning soodsama hinnaga. Välisseintes kasutatakse Classic plokke...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 2,99 € / tk 2,49 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  AEROC Classic klassikalised universaalsed ehitusplokid hoone kandvate ja mittekandvate, sise- ja välisseinte ehitamiseks. Võrreldes teiste ehitusplokkidega kergemad, soojapidavamad ning soodsama hinnaga.

  Välisseintes kasutatakse Classic plokke koos täiendava lisasoojustusega. Soovi korral võimalik lisada täiendav vooderdus (kivi-, laud- ja muu plaatvooder). Classic plokkidest müüritis tagab piisava heliisolatsioonivõime ja väga hea kaitse tulekahju korral. Plokid on kerged ja lihtsalt paigaldatavad, mistõttu müüritise ladumine toimub kiirelt. Classic plokkide kulu on 8,3 tk/m². Tänu plokkide siledale pinnale ja täpsetele mõõtmetele ei vaja Classicust laotud siseseinad krohviga tasandamist, piisab pahteldamisest.

  AEROC Classic plokid on I kategooria müüriplokid, mis vastavad Müürikivide harmoniseeritud standardi nõuetele ja on varustatud CE-märgisega. Tegemist on siledapinnaliste risttahukakujuliste müürikividega, millede ühes otsas on üks vertikaalne soon.

  Plokid on ette nähtud paigaldamiseks õhukesel nn. liimvuugil, mida võimaldab plokkide sile pind ja täpsed mõõtmed. Liimvuugid välistavad külmasildade tekke, tagavad parema õhutiheduse ja annavad müüritisele suurema tugevuse.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 15 kg
  Pakendi mõõtmed 60.0 x 20.0 x 20.0 cm
  Tüüp Poorbetoonist
  Laius (cm) 20
  Pikkus (cm) 60
  Kõrgus (cm) 20
  Materjal Betoon