NO BRAND

Poorbetoonplokk AEROC EcoTerm Plus 375x200x600

Toote kood: 500211415

EAN kood: 4742213003770

AEROC EcoTerm Plus poorbetoonplokid energiatõhusate ühekihiliste lisasoojustuseta välisseinte ehitamiseks. Laotud seinad ei vaja täiendavat soojustamist - võimaldab lihtsalt ja kiiresti ehitada. Tulemuseks ajale vastupidav...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 6,34 € / tk 5,28 € / tk 140,89 € / 117,41 € /

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  AEROC EcoTerm Plus poorbetoonplokid energiatõhusate ühekihiliste lisasoojustuseta välisseinte ehitamiseks. Laotud seinad ei vaja täiendavat soojustamist - võimaldab lihtsalt ja kiiresti ehitada. Tulemuseks ajale vastupidav seinakonstruktsioon.

  Massiivsed ja samas kerged seinaplokid võimaldavad ehitada ühekihilise soojapidava välispiirde ilma täiendavaid soojusisolatsioonimaterjale kasutamata. Kaitsevad talvel külma ja suvel lõõskava kuumuse eest. Tagavad piisava heliisolatsioonivõime ja väga hea kaitse tulekahju korral. Plokid on vaatamata suurtele mõõtmetele kerged ja lihtsalt paigaldatavad. Sobivad väga hästi iseehitajatele oma maja ehitamiseks. Ei vaja keerukaid tööriistu ja abivahendeid.

  AEROC EcoTerm Plus plokid on valmistatud poorbetoonist kuivtihedusega 300 kg/m³ ja survetugevusega fb=1,8 N/mm².

  Plokid leiavad kasutamist nii individuaalmajade kui ka 2-3-korruseliste kortermajade, büroohoonete kui ka erinevate ühiskondlike hoonete välisseintes kandva ja soojapidava konstruktsioonielemendina. AEROC EcoTerm Plus plokid sobivad hästi olemasolevatele hoonetele lisakorruste peale ehitamiseks, seda nii tänu kergele kaalule kui soojapidavusele. Samuti on EcoTerm Plus plokke koos sobivas mõõdus sillustega kasutatud mitmekorruselistes karkasshoonetes avatäitena mittekandvate soojapidavate välisseinte ehitamiseks.

  • Materjali kuivtihedus: 300 kg/m³
  • Materjali soojusjuhtivus (λ 10, dry): 0,072 W/(m·K)
  • Krohvitud, soojustamata müüritise soojusläbivus, U*: 0,20 W/(m²·K)
  • Ploki ligikaudne kaal: 18 kg

  * Välisseinte soovituslik soojusläbivus on vahemikus 0,12...0,22W/(m²K), madalam väärtus näitab paremat soojaisolatsioonivõimet.

  AEROC EcoTerm Plus plokid on I kategooria müüriplokid, mis vastavad Müürikivide harmoniseeritud standardi nõuetele ja on varustatud CE-märgisega. Tegemist on siledapinnaliste risttahukakujuliste müürikividega, millede ühes otsas on kaks vertikaalset soont.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 20,3 kg
  Pakendi mõõtmed 60.0 x 37.5 x 20.0 cm