CILLIT

Puhastusvahend Cillit Magic L&R, 450ml

Toote kood: 500218148

EAN kood: 5900627003000

Cillit Lime & Rust efektiivne lubjasette ja rooste eemaldusvahend vannituppa. Kanna švammiga peale, lased mõjuda ja loputa. Ei vaja mitte mingit nühkimist. Maht 450 ml. Cillit Lime & Rust mitte ainult ei eemalda lubjasetet ja roostet kogu teie...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 2,49 € / tk 2,08 € / tk 5,53 € / kg 4,61 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Cillit Lime & Rust efektiivne lubjasette ja rooste eemaldusvahend vannituppa. Kanna švammiga peale, lased mõjuda ja loputa. Ei vaja mitte mingit nühkimist. Maht 450 ml.

  Cillit Lime & Rust mitte ainult ei eemalda lubjasetet ja roostet kogu teie majapidamises, vaid tänu uuele spetsiaalsele koostisainele pakub see puhastatud pindadele kuni 5 korda kauem sära ja kaitset.

  Kasutusjuhend: Vajutage korgil märgistatud kohtadele ja keerake lahti. Kandke vedelik niiskele käsnale või lapile. Puhastage pind ja 2-5 minuti pärast loputage põhjalikult veega. Et muuta pind säravaks, pühkige kuiva lapiga. Hoiatus. Järgige kasutusjuhendit, et ära hoida võimalikke ebasoovitavaid toimeid. Mitte kasutada marmor-, kivi-, email- ega muudel pindadel, mis on tundlikud hapete suhtes. Kahtluse korral testige ainet enne kasutamist mittenähtavas piirkonnas, et veenduda toote sobivuses pinnaga.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,45 kg
  Pakendi mõõtmed 80.0 x 120.0 x 159.0 cm