TIKKURILA

Puiduõli Valtti Puuöljy Akva, värvitu 2,7L

Toote kood: 500222975

EAN kood: 6408070031902

Tikkurila Valtti Puuöljy Akva on looduslike õlide baasil vesialuseline puidukaitsevahend välistingimustesse. Värvitu (EC) - toonitav Tikkurila puidukaitsevahendite värvikaardi alusel. Tooni sobivust kontrolli kaupluses. Õli kaitseb puitu...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 25,75 € / tk 21,46 € / tk 9,54 € / l 7,95 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Tikkurila Valtti Puuöljy Akva on looduslike õlide baasil vesialuseline puidukaitsevahend välistingimustesse. Värvitu (EC) - toonitav Tikkurila puidukaitsevahendite värvikaardi alusel. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Õli kaitseb puitu niiskuse ja mustuse eest ning vähendab puitpinna lõhenemist. Sobib puitpinna töötlemiseks välistingimustes. Sobib surveküllastatud ja töötlemata puidule ning ka varem puiduõliga töödeldud pinnale, nt terassid, paadisillad, puidust välitrepid. Kulu 5-7 m²/l, olenevalt puidu poorsusest. Vedeldiks vesi. Puutekuiv 1h möödudes; järgmine töötlus siis kui pind on kuiv, sõltuvalt ilmastikuoludest mõne tunni möödudes. Toonituna on toode vastupidavam ilmastikutingimustele. Toode on värvitu (EC) - võimalik toonida Tikkurila puidukaitsevahendite värvikaardi alusel. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 2,7 kg
  Pakendi mõõtmed 18.2 x 19.2 x 18.0 cm
  Pakendi suurus (L) 2,7
  Kasutus Välistingimustes
  Lahusti Vesi