HOLZ PROF

Puidukaitsevahend Grunt Natur, antiseptik 1L, värvitu

Toote kood: 501355555

EAN kood: 4743093000200

Grunt Natur on mõeldud sise- ja välistöödeks, pindade puhastamiseks ja kaitseks hallituse ning mädanemise eest, üldkasutatavate ruumide desinfektsiooniks ja antibakteriaalseks töötluseks. Maht 1 liiter, värvitu. Toodet on võimalik kanda igat...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 3,20 € / tk 2,67 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Grunt Natur on mõeldud sise- ja välistöödeks, pindade puhastamiseks ja kaitseks hallituse ning mädanemise eest, üldkasutatavate ruumide desinfektsiooniks ja antibakteriaalseks töötluseks. Maht 1 liiter, värvitu.

  Toodet on võimalik kanda igat tüüpi pindadele: krohvile, pahtlile, betoonile, tellisele, kõvadele ja pehmetele mineraalpõhjadele, kiud- ja tsementplaatidele, kipsile ja kipskartongplaatidele, samuti puitlaastplaatidele ning muudele puitpindadele. Toodet ei kasutata pindadel, mis on juba kaetud laki, värvi või mõne muu kilettekitava hüdrofoobse ainega.

  Tegemist on uue põlvkonna tootega, millel on sügav imbumisvõime ja suurepärased pindmised liitmise/kinnitamise omadused. Materjali imbudes tekitab Grunt Natur antiseptiliste omadustega kihi, mis peatab juba alanud bioloogilise riknemise. Lahus on ettenähtud antibakteriaalseks töötluseks, mis eemaldab ja hoiab ära hallituse, sinetamise, mäda ning ebameeldivad lõhnad, valgendab pinda ning kaitseb agressiivse väliskeskkonna eest. Toodet kasutatakse ka profülaktikaks majavammi vastu ning seenega nakatunud puidu saneerimiseks. Toode seondub keemiliselt puiduga ja vähendab selle poorsust, säilitades sealjuures puidu tekstuuri. Nii ei mõjuta lahuse kasutamine ka õhutsirkulatsiooni ega puidu liimimise ja värvimise võimalusi. Grunt Natur on tule- ja plahvatuskindel, lõhnatu ja värvitu. See ei sisalda lenduvaid aineid, ei ole toksiline ega kantserogeenne. Toode on ohutu nii inimestele kui loomadele.

  Grunt Natur kantakse eelnevalt tolmust, mustusest ja õlist puhastatud pinnale temperatuuril vähemalt +5°C. Pintsli või rulli abil kantakse materjalile 2 kihti intervalliga 30‒40 min, normeeritud summaarse kuluga 100‒250 ml/m² kohta, sõltuvalt pinna imamisvõimest. Kuivamisaeg on 1‒3 ööpäeva sõltuvalt õhutemperatuurist ja -niiskusest, materjalist ja viimistlusviisist. Immutatud ja kuivatatud pinda võib värvida või katta teiste kaitsevahenditega. Mineraalpõhjade saneerimiseks tuleb pinda immutada, lasta 10 minutit toimida ja seejärel pind pesta. Mitte töödelda jäätunud puitu! Mitte segada teiste vahenditega! Enne kasutamist hoolikalt segada!

  Grunt Naturi tuleb säilitada ja transportida hermeetiliselt suletud originaalpakendis ja toidukaupadest eraldi. Toote säilitustemperatuur ei tohi olla alla -50C. Säilimisaeg on 24 kuud.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,215 kg
  Pakendi mõõtmed 13.5 x 13.5 x 13.5 cm
  Kasutus Sise- ja välistingimustes
  Pakendi suurus (L) 1