HOLZ PROF

Puidukaitsevahend Holz Bio, konservant, pruun, 1L

Toote kood: 501355617

EAN kood: 4743093000309

Tõhus puidukaitse- ja immutusvahend mädanemise, hallituse, puidusine ja puidukahjurite eest. Holz Bio’d võib kasutada iseseisvalt või kruntvärvina lakkide ja värvide alla. Värvus pruun. Maht 1 liiter. Toodet kasutatakse uute või varem...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 3,20 € / tk 2,67 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Tõhus puidukaitse- ja immutusvahend mädanemise, hallituse, puidusine ja puidukahjurite eest. Holz Bio’d võib kasutada iseseisvalt või kruntvärvina lakkide ja värvide alla. Värvus pruun. Maht 1 liiter.

  Toodet kasutatakse uute või varem puidukonservandiga töödeldud puitelamute, majapidamisehitiste, kasvuhoonete, keldrite, raamide, roovitiste, kaide ja muude konstruktsioonide ning saetud, hööveldatud või palkelementide puhul, mis on vahetus kontaktis inimeste ja loomadega ning kannatavad aktiivse biolagunemise all. Holz Bio’d ei kasutata pindadel, mis on juba kaetud laki, värvi või mõne muu kilettekitava hüdrofoobse ainega.

  Tegemist on uue põlvkonna tootega, mis on sügavimbuv ja tagab pikaajalise puidukaitse. Holz Bio seondub keemiliselt puiduga ja vähendab selle poorsust. Toode kaitseb efektiivselt mädanemise, puidusine, hallituse, seente, puidukahjurite ja muude bioloogiliste lagundajate eest ning peatab ka juba alanud bioloogilise riknemise. Holz Bio’d kasutatakse ka profülaktikaks majavammi vastu ning seenega nakatunud puidu saneerimiseks. Toode säilitab puidu tekstuuri ega takista õhutsirkulatsiooni. Ka ei mõjuta see puidu liimimise ega hilisema värvimise võimalusi. Holz Bio on tule- ja plahvatuskindel, ei sisalda lenduvaid aineid ja on igati ohutu – see ei ole toksiline ega kantserogeenne.

  Holz Bio kantakse mustusest, tolmust, puukoorest jm puhastatud pinnale pintsli ja/või rulli abil või vannis/vaakumis. Töödeldava puidu niiskus ei tohi ületada 20% puidu massist. Õhutemperatuur ei tohi olla alla +50 (õhuniiskus ei tohi ületada 75%). Toodet kantakse puitmaterjali pinnale 2–3 kihti 40–60minutiliste intervallidega, normeeritud summaarse kuluga 200–300 g/m2 (1 liiter 3–5 m²) kohta, sõltuvalt pinna imamisvõimest. Iga värskelt pinnale kantud kiht tuleb kuivatada õhutemperatuuril vahemikus +120C...+400C. Kuivamisaeg on 1–3 ööpäeva sõltuvalt õhutemperatuurist ja -niiskusest, puidutüübist ja viimistlusviisist. Immutatud ja kuivatatud pinda võib värvida või katta teiste kaitsevahenditega. Toode on puiduga lõplikult seondunud 7 ööpäeva möödudes. Mitte töödelda jäätunud puitu! Mitte segada teiste vahenditega! Enne kasutamist hoolikalt segada!

  Holz Bio’d tuleb säilitada ja transportida hermeetiliselt suletud originaalpakendis ja toidukaupadest eraldi. Toote säilitustemperatuur ei tohi olla alla -50C. Säilimisaeg on 24 kuud.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,25 kg
  Pakendi mõõtmed 13.5 x 13.5 x 13.5 cm
  Kasutus Sise- ja välistingimustes
  Pakendi suurus (L) 1