CAPAROL

Puidulasuur Capadur DecorLasur, värvitu 5L

Toote kood: 500214607

EAN kood: 4002381684820

Capadur DecorLasur on keskkonnasõbralik, veega vedeldatav ja polüuretaan puidulasuur välis- ja sisetöödeks. Veega vedeldatav, kõrge elastsusega ja ei moodusta kilet. Värvitu - kaupluses toonitav, kasutatav ka kruntkihina. Caparol Capadur...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 54,00 € / tk 45,00 € / tk 10,80 € / l 9,00 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Capadur DecorLasur on keskkonnasõbralik, veega vedeldatav ja polüuretaan puidulasuur välis- ja sisetöödeks. Veega vedeldatav, kõrge elastsusega ja ei moodusta kilet. Värvitu - kaupluses toonitav, kasutatav ka kruntkihina.

  Caparol Capadur DecorLasur siidjasmatti puidulasuuri kasutatakse mõõtuhoidvate puitehitusdetailide nagu aknad, uksed; piiratud mõõduhoidvusega puitehitusdetailide nagu nuut ja punnvooderdused, aknapiirded, väravad jne ja mitte mõõtuhoidva puitehitusdetailide, nagu voodrilauad, aiad, sindlid, rõdurinnatised, salongid jne värvimiseks ja kaitsmiseks sise- ja välistöödel.

  Capadur DecorLasuri värvitut baasi võib kasutada välistöödel ainult kruntkihina, kui pinnale kantakse toonitud lasuur või viimistluskihina, kui eelnevaks kihiks on tumeda tooniga lasuur, kuna vastasel juhul ei saavutata piisavat UV- kaitset. Ilmastikuoludele avatud pindu värvitu baasiga mitte viimistleda. Toode on kaupluses toonitav ColorExpress toonimissüsteemis. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Capadur DecorLasur on veega vedeldatav, keskkonnasõbralik, ei moodusta kilet ja on kõrge difussioonivõimega. Sobib laste mänguasjade värvimiseks, vastavalt standardile EVS EN 71-3.

  • Kulunorm: 10-12,5 m²/l siledal puidul, 4-5 m²/l hööveldamata puidul.
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): tolmukuiv 20-30minutiga, nakkekindel 2-3h pärast, läbikuivanud ja ülevärvitav 6-8 h pärast
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pintsel või pihusti
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: minimaalselt +8°C

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 5,17 kg
  Kasutus Sise- ja välistingimustes
  Läikivusaste Matt
  Lahusti Vesi
  Pakendi suurus (L) 5