CAPAROL

Puidulasuur Capadur UniversalLasur, värvitu 2,5L

Toote kood: 500214601

EAN kood: 4002381707581

Capadur UniversalLasur on niiskuse- ja UV-kaitsega toonitav siidjasmatt puidulasuur puitdetailide viimistlemiseks välitingimustes. Värvitu - kaupluses toonitav, toonimata kasutatav vaid kruntkihina. Caparol Capadur UniversalLasur on siidjasmatt...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 31,00 € / tk 25,83 € / tk 12,40 € / l 10,33 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Capadur UniversalLasur on niiskuse- ja UV-kaitsega toonitav siidjasmatt puidulasuur puitdetailide viimistlemiseks välitingimustes. Värvitu - kaupluses toonitav, toonimata kasutatav vaid kruntkihina.

  Caparol Capadur UniversalLasur on siidjasmatt puidulasuur, mis sobib mõõtuhoidvate, piiratud mõõduhoidvusega ja mittemõõtuhoidvate puitdetailide viimistlemiseks. Õhukesekihiline, avatud pooridega ja kõrge difusioonivõimega. Kaitseb hallituse ja seentega saastumise eest. Ilmastikukindel, vett-tõrjuv ja kõrge UV-kaitsega. Tiksotroopne ja mittetilkuv.

  Kasutada ainult välitöödel, kuna toode sisaldab kilet moodustavat konservanti, mis kaitseb kattekihi pealispinda seente ja vetikatega saastumise eest.

  Mitte kasutada puidukaitsena pindadel, mis on otseses kontaktis maapinnaga. Välisaknaid ja välisuksi võib Capadur UniversalLasuriga värvida mõlemalt poolt.

  Värvitut (“farblos”) Capadur UniversalLasuri kasutada puitpindadel ainult ühtlustava ja imavust parandava kruntkihina. Toonimata puidulasuurvärv ei taga piisavat UV-kaitset. Värvitu toode on kaupluses toonitav tumedatesse ja erksatesse toonidesse vastavalt ColorExpress toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  • Kulunorm: 8 - 12,5 m²/l siledal puidul ühe kihi kohta
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): ca 12-16 h pärast üle töödeldav ja 24 h pärast kuiv
  • Töövahendid: pintsel
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: minimaalselt +5°C

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 2,26 kg
  Pakendi suurus (L) 2,5
  Läikivusaste Matt
  Lahusti Lahusti
  Kasutus Välistingimustes