HERDINS

Pulberpeits Herdins, tumeroheline, 11g

Toote kood: 500554056

EAN kood: 7311770510587

Herdins vesialuseline pulberpeits annab klassikalisel peitsimisviisil kauni toonitud pinna. Sobib eriti hästi, kui on nõutav detailide hea reprodutseeritavus ning puidutunnetus. Kuna Herdins pulberpeits ei sisalda sideaineid, siis tuleb pind üle...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 2,90 € / tk 2,42 € / tk 263,64 € / kg 219,70 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Herdins vesialuseline pulberpeits annab klassikalisel peitsimisviisil kauni toonitud pinna. Sobib eriti hästi, kui on nõutav detailide hea reprodutseeritavus ning puidutunnetus.

  Kuna Herdins pulberpeits ei sisalda sideaineid, siis tuleb pind üle lakkida või vahatada. Antud tööks sobivad hästi Herdins Peitslakk või Herdins Tugev Vahaõli. Kindlasti tuleks vältida veepõhiseid lakke ja traditsioonilisi õlisid, kuna eksisteerib värvi üleslahustumise oht ning tulemuseks oleks laiguline pind.

  Puuliikidele, millesse peits piisavalt hästi ei imendu, võib teha piirituspeitsimist: lahustage pulber pooles soovitud veekoguses, laske lahusel jahtuda ja lisage sama kogus tehnilist piiritust. Tumedamad värvitoonid võivad vajada suuremat osa vett, nt 70% vett ja 30% piiritust.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,011 kg
  Pakendi mõõtmed 0.0 x 0.2 x 13.0 cm