Puugi eemaldaja Tick Lasso 1tk

Toote kood: 500715545

EAN kood: 7313740000227

Puugilassot kasutatakse puukide ja teiste naha külge kinnituvate putukate eemaldamiseks. Väga mugav vahend puugi eemaldamiseks. Puugid levitavad inimestele puukentsefaliiti ja puukborrelioosi, mis halvimal juhul võivad põhjustada raskeid...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 8,60 € / tk 7,17 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Puugilassot kasutatakse puukide ja teiste naha külge kinnituvate putukate eemaldamiseks. Väga mugav vahend puugi eemaldamiseks.

  Puugid levitavad inimestele puukentsefaliiti ja puukborrelioosi, mis halvimal juhul võivad põhjustada raskeid terviskahjustusi. Seetõttu on soovitav puugid võimalikult ruttu eemaldada. Naha muutuste korral (punetus) testi ennast puukborrelioosi kiirtesti abil või pöördu arsti poole.

  Kasutusjuhis: 1. Avada nupule vajutamisega lasso silmus ning tõmmata see võimalikult naha lähedalt ümber puugi. 2. Lasta nupp aeglaselt lahti nii, et silmus ümber puugi pea kokku tõmbub. Seejärel asetada puugieemaldaja nahapinna suhtes risti. 3. Keerata puugieemaldajat ühe täispöörde võrra ja tõmmata puuk välja.

  Vältida puugi pigistamist. Desinfitseerida hammustuse ümbrus. Puhastada puugieemaldaja alkoholi lahusega. Väikese puugi puhul tuleb eemaldamisel suruda puugieemaldaja ots tihedalt vastu nahka otse puugi pea juures. Peale puugi eemaldamist kahe nädala möödudes kasuta puukborrelioosi tuvastamise kiirtesti või pöördu arsti poole.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,014 kg
  Pakendi mõõtmed 2.0 x 7.5 x 19.2 cm