NO BRAND

Puutüve valgendi Armapur 500g

Toote kood: 500609085

EAN kood: 4742306000181

Puutüve valgendi Armapur on desinfitseeriva toimega, mis kaitseb viljapuid väliste mõjutuste eest. Tüvevalgendi takistab kahjurite levikut, hävitab samblad ja samblikud ning kaitseb kevadpäikese eest. Puutüve valgendi Armapur kaitseb viljapuid...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 2,20 € / tk 1,83 € / tk 4,40 € / kg 3,67 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Puutüve valgendi Armapur on desinfitseeriva toimega, mis kaitseb viljapuid väliste mõjutuste eest. Tüvevalgendi takistab kahjurite levikut, hävitab samblad ja samblikud ning kaitseb kevadpäikese eest.

  Puutüve valgendi Armapur kaitseb viljapuid päikesepõletususe ja kahjurite eest. Toode on desinfitseeriva toimega, takistab kahjurite levikut, hävitab samblad ja samblikud, kaitseb kevadpäikese eest. Koostis: kustutatud lubi, savi, plastifikaator, raudsulfaat.

  Kasutamine: pulber segada veega vahekorras 1:4 ühtlaseks massiks, lasta pool tundi seista ja segada veel korralikult läbi. Kanda segu pintsliga puu tüvele ja jämedamatele okstele. Töid teostada kuiva ilmaga. Vihm ei mõjuta pärast kuivamist preparaadi toimet olulisel määral. Järelejäänud pastat võib kasutada järgnevatel aastatel, kuid tuleb vältida toote kuivamist.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,5 kg
  Pakendi mõõtmed 5.0 x 15.0 x 15.0 cm