COMPO

Puuvaha Compo Lac Balsam 150g

Toote kood: 500933612

EAN kood: 4008398976903

Puuvaha Compo Lac Balsam on loodussõbralik haavasulgur ja pookevaha vilja- ja ilupuudele, moodustades kunstkoore tüvele. Ei mõrane pakasega, ei sula päikese käes, vihm maha ei pese. Kerge määrida lõikekohale. Lac-balsam 150g pintseltuubis Compo...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 6,20 € / tk 5,17 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Puuvaha Compo Lac Balsam on loodussõbralik haavasulgur ja pookevaha vilja- ja ilupuudele, moodustades kunstkoore tüvele. Ei mõrane pakasega, ei sula päikese käes, vihm maha ei pese. Kerge määrida lõikekohale.

  Lac-balsam 150g pintseltuubis Compo Lac-balsam® on loodussõbralik haavasulgur ja pookevaha vilja- ja ilupuudele.

  Kasutamine: Puuhaava töödelda võimalikult kiiresti pärast vigastuse tekkimist. Puuhaav tasandada ja puhastada, et saavutada vahendipealekandmiseks võimalikult sile pind. Lac-balsam® kanda tuubist otse haavale ja ca. 2 cm raadiuses ümber haava. Puuhaava tuleb kontrollida iga 2-3 aasta tagant ja vajadusel katta puhastatud haav uuesti Lac-balsam® `iga. Pookimisel teha pookoksale sirge ja sile pookimislõige ja siduda pookekoht sobiva pooketeibiga tugevalt kinni. Kinniseotud pookekoht katta üleni Lac-balsam®`iga. Lac-balsam®`it võib kasutada aastaringselt. Vältida tuleks pookimistööde tegemist ja puuhaavade katmist pakase ja vihma ajal, samuti vahetult enne öökülma ja külmaperioodi algust. Lac-balsam®`i kasutamise ja pakase või vihma vahele peab jääma 24-tunnineajavahemik. Tuub sulgeda peale kasutamist hoolikalt (kuivamisoht). Pintsel pesta veega.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,15 kg
  Pakendi mõõtmed 4.0 x 7.0 x 16.0 cm
  Kuumakindel Kevad