RAHVA RAAMAT

Raamat Eesti taimede kukeaabits, autor Toomas Kukk, 415lk

Toote kood: 501463524

EAN kood: 9789985318799

Raamat "Eesti taimede kukeaabits" autorilt Toomas Kukk on ülevaatlik taimemääraja, mis hõlmab metsa- ja niidutaimi, umbrohtusid ja prahitaimi ning soo- ja veetaimi. Kõvakaaneline, 415lk. Eesti taimede kukeaabits - ülevaatlik taimemääraja hõlmab...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 23,99 € / tk 22,01 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Raamat "Eesti taimede kukeaabits" autorilt Toomas Kukk on ülevaatlik taimemääraja, mis hõlmab metsa- ja niidutaimi, umbrohtusid ja prahitaimi ning soo- ja veetaimi. Kõvakaaneline, 415lk.

  Eesti taimede kukeaabits - ülevaatlik taimemääraja hõlmab metsa- ja niidutaimi, umbrohtusid ja prahitaimi ning soo- ja veetaimi. Raamat käsitleb üle 1250 taime, mis ongi suurem osa Eestist leitud metsikult looduses kasvavatest taimeliikidest. Uuest, täiendatud väljaandest leiab peaaegu kõik Eestis kaitse all olevad taimeliigid, mis loodetavasti aitab neid looduses ära tunda ja vältida teadmatusest harulduste kahjustamist.
  Tahvlitel kujutatud taimedele on lisatud täiendatud ja nüüdisajastatud levikukaardid Eesti taimede levikuatlasest ning juurde on lisatud üle 70 uue nime.

  Autor: TOOMAS KUKK. Kõvakaaneline, 415lk. Kirjastus Varrak.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,092 kg
  Pakendi mõõtmed 24.1 x 17.0 x 3.2 cm