NO BRAND

Raamat ''Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust''

Toote kood: 501719100

EAN kood: 9789985338049

Raamat räägib sellest, kuidas valmistada aedvilju nii maitsvalt, et ka kõige skeptilisemad „jänesetoidu“ põlgajad neid meeleldi söövad. Autor Margit Härma. Tervislikku toitu pakkuva kohvikuketi Mamo loojal Margit Härmal jagab raamatus mitmeid...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 19,90 € / tk 18,26 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Raamat räägib sellest, kuidas valmistada aedvilju nii maitsvalt, et ka kõige skeptilisemad „jänesetoidu“ põlgajad neid meeleldi söövad. Autor Margit Härma.

  Tervislikku toitu pakkuva kohvikuketi Mamo loojal Margit Härmal jagab raamatus mitmeid nippe ja kavalaid nõkse kuidas köögiviljatoidud ahvatlevaks muuta. Raamatu esimesest osast leiab lugeja toidud, kus köögivilju on lisatud roogadesse nii, et nende maitsed domineerima ei hakkaks. Teises peatükis on retseptid aedviljadega harjunud sööjatele ja kolmandas autori pere lemmiktaimetoidud. Ja siis veel valik kastmeid ja muud head-paremat. Juurde on lisatud ka siinsetes retseptides kõige sagedamini esinevate köögiviljade tutvustused, kus leidub nii praktilisi nõuandeid kui ka Tervise Arengu Instituudi selgitusi, miks üks või teine vili kasulik on. Ilmumisaasta: 2016. Formaat: kõvakaaneline. Lehekülgi: 208 lk. Mõõt: 247x173x20 mm. Kirjastus: Varrak.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,689 kg
  Pakendi mõõtmed 2.0 x 17.3 x 24.7 cm