RAHVA RAAMAT

Raamat Maalehe kõrvitsaraamat, autor Priit Põldma, 111lk

Toote kood: 501463525

EAN kood: 9789985645109

"Maalehe kõrvitsaraamat" autorilt Priit Põldma annab ülevaade erinevate kõrvitsate kasvatamisest nii avamaal kui ka katmikalal. Raamat suunatud koduaias ja väiksemal tootmispinnal kasvatajale. Pehmekaaneline, 111lk. “Maalehe kõrvitsaraamatus”...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 13,95 € / tk 12,80 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  "Maalehe kõrvitsaraamat" autorilt Priit Põldma annab ülevaade erinevate kõrvitsate kasvatamisest nii avamaal kui ka katmikalal. Raamat suunatud koduaias ja väiksemal tootmispinnal kasvatajale. Pehmekaaneline, 111lk.

  “Maalehe kõrvitsaraamatus” antakse ülevaade erinevate kõrvitsate kasvatamisest nii avamaal kui ka katmikalal. Käsitletakse kõrvitsate kasvutingimusi, sorte, taimede ettekasvatamist, istutamist ja kasvuaegset hooldamist, taimekahjustajaid ning nende tõrjet. Eeskätt on raamat suunatud koduaias ja väiksemal tootmispinnal kasvatajale. Lisaks kõrvitsa perekonnale kuulub kõrvitsaliste sugukonda veel hulk huvitavaid taimeliike, mida Eestis on võimalik kasvatada eelkõige kasvuhoones, kuid mõnda ka avamaal. Kõigile on hästi teada kurk, melon ja arbuus, kuid hobiaednikul tasuks proovida ka käsnkõrvitsa, pudelkõrvitsa, ogameloni, mehhiko kurgi ja kibekurgi kasvatamist.

  Priit Põldma sündis 1969. aastal Tartus. Ta on õppinud aiandust Räpina Aianduskoolis ja Eesti Maaülikoolis ning töötanud mitmes aiandusettevõttes Eestis, Soomes ja Saksamaal. Eesti Maaülikooli Põllumajandus- ja Keskkonnainstituudi lektorina töötava Põldma peamiseks uurimisvaldkonnaks on köögiviljade kasvatustehnoloogiad.

  Pehmekaaneline. 111lk. Kirjastus Hea Lugu.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,135 kg
  Pakendi mõõtmed 20.0 x 11.5 x 0.5 cm