RAHVA RAAMAT

Rooside lõikamise ABC

Toote kood: 501027581

EAN kood: 9789985327098

Raamat jagab nõuandeid, kuidas roose õigesti lõigata. Arusaadavuse hõlbustamiseks on roosid jagatud rühmadesse. Kirjeldatakse iga rühma lõikamise eesmärki ja täpseid lõikamisvõtteid. Lisaks on raamatus toodud lõikamise põhireeglid ja kirjeldatud...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 13,90 € / tk 12,75 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Raamat jagab nõuandeid, kuidas roose õigesti lõigata. Arusaadavuse hõlbustamiseks on roosid jagatud rühmadesse. Kirjeldatakse iga rühma lõikamise eesmärki ja täpseid lõikamisvõtteid.

  Lisaks on raamatus toodud lõikamise põhireeglid ja kirjeldatud lõikamiseks vajalikke töövahendeid. Teksti täiendavad illustreerivad joonised ja ohtrad fotod roosisortidest. Lisaks antakse ülevaade rooside kasvatamise põhitõdedest ja tuuakse ära ADR-rooside nimekiri. Kirjeldatud lõikamisvõtted põhinevad muu hulgas Saksamaa Zweibrückeni roosiaia kogemustel. Selles aias kultiveeritakse ligi 2000 eri rühmadesse kuuluvat roosisorti. „Rooside lõikamine on tõsine töö. On tore, et selline raamatuke on abiks ilmunud. Seda enam, et autoriks on praktik, kelle käe all on suur Zweibrückeni roosiaed. Autori õpetussõnu saab suurepäraselt rakendada ka meil Eestis, eriti harrastusaedniku soojas ja hooldatud koduaias.“ Else Liventaal. Autor: Heiko Hübscher. Ilmumisaasta: 2013. Lehekülgi: 112 lk. Formaat: pehmekaaneline. Mõõt: 206x134x13 mm. Kirjastus: Varrak.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,228 kg
  Pakendi mõõtmed 20.6 x 13.4 x 1.3 cm