HOLZ PROF

Roostemuundur Holz Prof Anti Rust 1L

Toote kood: 501449116

EAN kood: 4743093000149

Metallide antikorrosiivne kaitse - muundab rooste tugevaks kaitsekihiks. Holz Prof Anti Rust on mõeldud uute metalltoodete värvimiseelseks töötluseks ning juba rooste poolt kahjustatud metalltoodete kaitseks. Maht 1l. Vahend peatab keemiliselt...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 6,90 € / tk 5,75 € / tk 6,90 € / l 5,75 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Metallide antikorrosiivne kaitse - muundab rooste tugevaks kaitsekihiks. Holz Prof Anti Rust on mõeldud uute metalltoodete värvimiseelseks töötluseks ning juba rooste poolt kahjustatud metalltoodete kaitseks. Maht 1l.

  Vahend peatab keemiliselt korrosiooni, muundab rooste stabiilseteks ühenditeks ja moodustab metalli pinnaga seondudes kaitsekihi. Toodet on soovitatav kasutada autode, paatide, aiatööriistade jm metalltoodete kaitseks. Töödeldud pind tuleks püsiva tulemuse saavutamiseks värvida või lakkida. Vahendit ei kasutata pindadel, mis on juba kaetud laki, värvi või mõne muu kilettekitava hüdrofoobse ainega.

  HP Anti Rust on loodud täiendatud valemi järgi ning on teistest keskkonnasõbralikum. Vahend on üliefektiivne korrosioonikahjustuste vastu, tekitades metalli pinnal tugeva, tulekindla kaitsekihi, mis tõstab kulumiskindlust ning kaitseb metalli agressiivsete keskkonnamõjude eest. Toode on abiks ka juba tekkinud korrosiooni leviku peatamisel. HP Anti Rust on keemiliselt metalliga seotud, värvitu ja lõhnatu. Samuti on vahend tule- ja plahvatuskindel, ei sisalda lenduvaid aineid ning ei ole toksiline ega kantserogeenne.

  Toode kantakse mustusest ja tolmust puhastatud pinnale pintsli, rulli või pihusti abil või vannis temperatuuril vähemalt +50C (õhuniiskus ei tohi ületada 75%). Materjali pinnale kantakse 1–2 kihti 40–60minutiliste intervallidega, normeeritud summaarse kuluga 100–130 g/m2 kohta. Kuivamisaeg on 12–48 tundi sõltuvalt õhutemperatuurist ja -niiskusest, materjalist ja viimistlusviisist. Immutatud ja kuivatatud pinda võib värvida. Mitte segada teiste vahenditega! Enne kasutamist hoolikalt segada! (Toote põhja tekkiv sade ei mõjuta toote kvaliteeti).

  HP Anti Rusti tuleb säilitada ja transportida hermeetiliselt suletud originaalpakendis ja toidukaupadest eraldi. Toote säilitustemperatuur ei tohi olla alla -50C. Säilimisaeg on 24 kuud.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,54 kg
  Pakendi mõõtmed 13.0 x 13.0 x 13.3 cm