Rotimürk Gardentop Nisu, 100g

Toote kood: 501097806

EAN kood: 8005831062526

Kasutusvalmis mürksööt rottide tõrjeks. Toode mõjub tõhusalt isegi pärast üht söömiskorda. Näriline sureb mõne (3 - 5) päeva pärast ilma, et liigikaaslastel tekiks mürksööda suhtes kahtlus. Sisaldab tasakaalustatud segu närilistele...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 1,20 € / tk 1,00 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Kasutusvalmis mürksööt rottide tõrjeks. Toode mõjub tõhusalt isegi pärast üht söömiskorda. Näriline sureb mõne (3 - 5) päeva pärast ilma, et liigikaaslastel tekiks mürksööda suhtes kahtlus.

  Sisaldab tasakaalustatud segu närilistele meelepärastest söödaainetest ning inimestel vastikust tekitavast ainest (denatooniumbensoaat), mis vähendab juhuslikku tarbimise riski inimeste poolt. Sobib rottide tõrjeks nii siseruumides kui ka välistingimustes.

  Kasutamisjuhis: Kinnastatud kätega asetada mürksööt kohtadesse, kus on märgata näriliste tegevusjälgi nagu näiteks värskeid väljaheiteid, urgudesse või nende lähiümbrusesse, toitumiskohtadesse, kasutades selleks kaubanduses saadaval olevaid spetsiaalseid näriliste söödamaju. Söödamaja puudumisel peita mürksöödad kanalisatsioonitoru juppidesse või põrandaplaatide alla asetatud toosidesse. Jälgida alati, et lastel ja lemmikloomadel ei oleks võimalik mürksöödale ligi pääseda.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,1 kg
  Pakendi mõõtmed 3.5 x 14.0 x 15.0 cm