GRUNDFOS

Salvkaevu pump Grundfos SBA 3-45A 1,1kW

Toote kood: 501506835

EAN kood: 5710626001750

Puurkaevupump Grundfos SBA on ideaalne lahendus šahtkaevudesse. Paigaldamine ei nõuaks olemas oleva süsteemi olulist ümberehitamist. Lihtne ja mugav „ühenda ja pumpa” - lahendus. Puurkaevupump SBA sisaldab endas kõiki komponente, mida vee...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 449,00 € / tk 374,17 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Puurkaevupump Grundfos SBA on ideaalne lahendus šahtkaevudesse. Paigaldamine ei nõuaks olemas oleva süsteemi olulist ümberehitamist. Lihtne ja mugav „ühenda ja pumpa” - lahendus.

  Puurkaevupump SBA sisaldab endas kõiki komponente, mida vee usaldusväärse pumpamise tagamiseks vaja. Kui pump on paigaldatud kaevu ja torustikuga ühendatud, tuleb see üksnes sisse lülitada. Sellepärast sobib SBA ideaalselt šahtkaevudes kasutamiseks.

  Müravaba töö - SBA sukelveeautomaadid on müravabad alternatiivid mitte-sukelveeautomaatidele. Korrosioonikindlus - valmistatud materjalidest nagu komposiit ja roostevaba teras. Ummistumiskindlus - roostevabast terasest sõel ei lase suurtel osakestel pumba korpusesse siseneda. Veepuudus ei põhjusta defekte - mudelil SBA on integreeritud kuivkäigukaitse. Kõik pumbad on saadaval ujuklülititega pumba peatamiseks madala veetaseme korral. Puhas vesi - ujukimisõel imeb vett vahetult veepinna alt, kus vesi on puhas ja ei sisalda tahkeid osakesi. Pikem tööiga - Grundfosi ujuklüliti ei lase õhul kuivalt töötamise tulemusena süsteemi sattuda. Ülekuumenemiskaitse - sisseehitatud termokaitse peatab pumba ülekuumenemise korral viivitamatult. Pump käivitub uuesti automaatselt, kui normaalne temperatuur on taastunud. Automaatne taaskäivitus - ujuklülitiga SBA taaskäivitub automaatselt vee lisamisel. Ilma ujuklülitita SBA teeb taaskäivituse katse iga 24 tunni järel.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 11 kg
  Pakendi mõõtmed 21.0 x 64.0 x 26.0 cm