SAINT-GOBAIN WEBER

Seinapahtel Weber LR+ 25kg

Toote kood: 500025935

EAN kood: 6415990611169

weber LR+ on polümeersideainel lagede ja seinte viimistluspahtel kuivadesse ruumidesse. Ei sobi kasutamiseks niisketes ja märgades oludes. Segukihi paksus ca 1-2 mm. Pinnale kantav nii käsitsi kui ka pahtlipumbaga. weber LR+ sobib kips- ja...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 14,99 € / tk 12,49 € / tk 0,60 € / kg 0,50 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  weber LR+ on polümeersideainel lagede ja seinte viimistluspahtel kuivadesse ruumidesse. Ei sobi kasutamiseks niisketes ja märgades oludes. Segukihi paksus ca 1-2 mm. Pinnale kantav nii käsitsi kui ka pahtlipumbaga.

  weber LR+ sobib kips- ja puitlaastplaadi ning kips- ja tsementkrohvile pahteldamiseks 1-2 mm kihina. Kulunorm u 1,2kg/m²/1mm.

  Aluspinnaks sobivad tsementkrohvid ning pahtlid. weber LR+ga võib pahteldada konstruktsioone, mis on valmistatud puitlaastplaadist või poorsest kiudplaadist. Aluspind peab olema puhas, kõva ja tolmuvaba. Aluspind puhastatakse naket nõrgendavatest ainetest nagu värv, rasv, tolm jne. Aknad ja muud pinnad, mida ei pahteldata, tuleb hoolikalt kinni katta.

  Segamisel kasutatakse ainult puhast, toatemperatuuril olevat vett. Veekulu 8-9 l / 25 kg. Esimene segamine (u. 2-3 min.) viiakse läbi vähema veega ja seejärel lastakse segul seista u. 15 minutit. Teist korda segatakse (u. 2-3 min.) kergelt ja lisatakse ülejäänud vesi. Valmissegu temperatuur peab ületama +10°C. Valmissegatud pahtel on kasutatav 2-3 ööpäeva jooksul, säilitades seda kinnises anumas (nt pärast kasutamist valada pahtlile ca 5 cm paksune veekiht peale nii, et kogu pahtli pind oleks vee all, enne järgmist kasutamist valada pahtlilt vesi ja segada uuesti).

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 25 kg
  Pakendi mõõtmed 52.0 x 35.0 x 12.0 cm
  Säilivusaeg (kuud) 18
  Paigaldus/kasutus Sein
  Kasutus Sisetingimustes
  Värv Valge
  Pakendi suurus (kg) 25
  Veetarve (l/kg) 0,34
  Materjalikulu (kg/m²) 1,2 /1 mm
  Kihi paksus (mm) 1 - 3