SAINT-GOBAIN WEBER

Seinapahtel Weber LR+ 5kg

Toote kood: 500555056

EAN kood: 6415990148214

weber.vetonit LR+ on polümeersideainel baseeruv seinte ja lagede tasandamiseks viimistluspahtel kuivadesse ruumidesse. Segukihi paksus pealekandmisel on ca 1 mm. Pinnale võib kanda nii käsitsi kui ka pahtlipumbaga. Ei sobi kasutamiseks niisketes...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 6,35 € / tk 5,29 € / tk 1,27 € / kg 1,06 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  weber.vetonit LR+ on polümeersideainel baseeruv seinte ja lagede tasandamiseks viimistluspahtel kuivadesse ruumidesse. Segukihi paksus pealekandmisel on ca 1 mm. Pinnale võib kanda nii käsitsi kui ka pahtlipumbaga.

  Ei sobi kasutamiseks niisketes ja märgades oludes. Veega segamisel saadakse valmis pahtel. Sobib kips- ja puitlaastplaadi ning kips- ja tsementkrohvile pahteldamiseks 1mm kihina. Kulunorm u 1,2 kg/m²/1 mm.

  Aluspinnaks sobivad tsementkrohvid ning pahtlid, kipskrohvid, kipsplaatseinad ja -laed. weber.vetonit LR Fine-ga võib pahteldada konstruktsioone, mis on valmistatud puitlaastplaadist või poorsest kiudplaadist. Aluspind peab olema puhas, kõva ja tolmuvaba. Aluspind puhastatakse naket nõrgendavatest ainetest nagu värv, rasv, tolm jne. Aknad ja muud pinnad, mida ei pahteldata, tuleb hoolikalt kinni katta.

  Segamisel kasutatakse ainult puhast, toatemperatuuril olevat vett. Veekulu 8-9 l / 25 kg. Esimene segamine (u. 2-3 min.) viiakse läbi vähema veega ja seejärel lastakse segul seista u. 15 minutit. Teist korda segatakse (u. 2-3 min.) kergelt ja lisatakse ülejäänud vesi. Valmissegu temperatuur peab ületama +10°C. Valmissegatud pahtel on kasutatav 2-3 ööpäeva jooksul, säilitades seda kinnises anumas (nt pärast kasutamist valada pahtlile ca 5 cm paksune veekiht peale nii, et kogu pahtli pind oleks vee all, enne järgmist kasutamist valada pahtlilt vesi ja segada uuesti).

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 5 kg
  Pakendi mõõtmed 12.2 x 12.2 x 25.0 cm
  Kasutus Sisetingimustes
  Kihi paksus (mm) 1-5
  Materjalikulu (kg/m²) 1,2 /1 мм
  Veetarve (l/kg) 0,32-0,36
  Pakendi suurus (kg) 5
  Paigaldus/kasutus Sein
  Värv Valge