SAINT-GOBAIN WEBER

Seinapahtel Weber Vetonit VH, hall, 25kg

Toote kood: 500024432

EAN kood: 6415990611367

weber.vetonit VH on tsemendibaasil viimistlussegu kuivadesse, niisketesse ja märgadesse ruumidesse, ka välitingimustesse. Lagede ja seinte viimistlemiseks, välitingimustes fassaadivärvi aluseks viimistluskihiks. weber.vetonit VH sobib betoon-,...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 20,00 € / tk 16,67 € / tk 0,80 € / kg 0,67 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  weber.vetonit VH on tsemendibaasil viimistlussegu kuivadesse, niisketesse ja märgadesse ruumidesse, ka välitingimustesse. Lagede ja seinte viimistlemiseks, välitingimustes fassaadivärvi aluseks viimistluskihiks.

  weber.vetonit VH sobib betoon-, tellis- ja krohvitud seinte pahteldamiseks 1 mm kihina. Kuivadesse, niisketesse ja märgadesse ruumidesse, köetavatele pindadele, külmadesse oludesse. Veega segamisel saadakse valmis pahtel, mis pärast kivistumist on niiskus-ja külmakindel.

  Aluspinnaks sobivad tsementkrohvid ja -pahtlid, nt weber TT, weber.therm 310, weber.vetonit 137 ja betoon. Aluspind peab olema puhas, kõva ja tolmuvaba. Aluspind puhastatakse naket nõrgendavatest ainetest, nagu värv, rasv, tolm jne. Aknad ja muud pinnad, mida ei tasandata, tuleb hoolikalt kinni katta.

  Segamisel kasutatakse ainult puhast, toatemperatuuril olevat vett u 8 l / 25 kg kuivsegule. Viimistlussegu kasutusaeg on kuni 4 tundi vee lisamisest. Valmissegu temperatuur peab ületama +10°C.

  Sideaine tsement, täiteaine lubjakivijahu (terasuurus <0,3mm). Säilivusaeg 12 kuud (kuivades oludes kinnises originaalpakendist).

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 25 kg
  Pakendi mõõtmed 52.0 x 35.0 x 12.0 cm
  Paigaldus/kasutus Sein
  Kasutus Sise- ja välistingimustes
  Värv Hall
  Pakendi suurus (kg) 25
  Veetarve (l/kg) 0,3
  Materjalikulu (kg/m²) 1,2 /1 мм
  Kihi paksus (mm) 1 - 3