SAINT-GOBAIN WEBER

Seinapahtel Weber Vetonit VH, valge, 2kg

Toote kood: 500554235

EAN kood: 4741109340005

weber.vetonit VH on tsemendibaasil viimistlussegu kuivadesse, niisketesse ja märgadesse ruumidesse, ka välitingimustesse. Lagede ja seinte viimistlemiseks, välitingimustes fassaadivärvi aluseks viimistluskihiks. Värvus valge. weber.vetonit VH...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 3,55 € / tk 2,96 € / tk 1,78 € / kg 1,48 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  weber.vetonit VH on tsemendibaasil viimistlussegu kuivadesse, niisketesse ja märgadesse ruumidesse, ka välitingimustesse. Lagede ja seinte viimistlemiseks, välitingimustes fassaadivärvi aluseks viimistluskihiks. Värvus valge.

  weber.vetonit VH sobib betoon-, tellis- ja krohvitud seinte pahteldamiseks 1 mm kihina. Kuivadesse, niisketesse ja märgadesse ruumidesse, köetavatele pindadele, külmadesse oludesse. Veega segamisel saadakse valmis pahtel, mis pärast kivistumist on niiskus-ja külmakindel.

  Aluspinnaks sobivad tsementkrohvid ja -pahtlid, nt weber TT, weber.therm 310, weber.vetonit 137 ja betoon. Aluspind peab olema puhas, kõva ja tolmuvaba. Aluspind puhastatakse naket nõrgendavatest ainetest, nagu värv, rasv, tolm jne. Aknad ja muud pinnad, mida ei tasandata, tuleb hoolikalt kinni katta.

  Segamisel kasutatakse ainult puhast, toatemperatuuril olevat vett u 8 l / 25 kg kuivsegule. Viimistlussegu kasutusaeg on kuni 4 tundi vee lisamisest. Valmissegu temperatuur peab ületama +10°C.

  Sideaine tsement, täiteaine lubjakivijahu (terasuurus <0,3mm). Säilivusaeg 12 kuud (kuivades oludes kinnises originaalpakendist).

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 2 kg
  Pakendi mõõtmed 20.0 x 10.0 x 20.0 cm
  Kasutus Sise- ja välistingimustes
  Värv Valge
  Kihi paksus (mm) 1 - 3
  Materjalikulu (kg/m²) 1,2 /1 mm
  Veetarve (l/kg) 0,3
  Pakendi suurus (kg) 2