CAPAROL

Seinavärv Caparol Samtex 10, siidjasmatt, valge 10L

Toote kood: 501586427

EAN kood: 4002381890382

Caparol Samtex 10 E.L.F. on vesialusel pesemiskindel dispersioonvärv suure kasutuskoormusega sisepindadele. Suurt koormust taluvate pindade siidjasmatiks viimistluseks. Keskkonnasõbralik ja vähese lõhnaga. NB! Värvi toon on valge (baas 1) -...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 59,90 € / tk 49,92 € / tk 5,99 € / l 4,99 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Caparol Samtex 10 E.L.F. on vesialusel pesemiskindel dispersioonvärv suure kasutuskoormusega sisepindadele. Suurt koormust taluvate pindade siidjasmatiks viimistluseks. Keskkonnasõbralik ja vähese lõhnaga.

  NB! Värvi toon on valge (baas 1) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt Caparol ColorExpress toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Samtex 10 on veega vedeldatav, keskkonnasõbralik ja vähese lõhnaga. Värv on hea kattevõimega ja lihtsasti kasutatav. Kuivanud värvkate on hästi puhastatav ning vastupidav vett sisaldavate desinfitseerimisvahendite ning majapidamises kasutatavate puhastusvahendite suhtes.

  • Kulunorm: u 10 m²/l ühekordsel katmisel siledal aluspinnal. Karedal aluspinnal värvikulu vastavalt suurem. Täpne materjalikulu teha kindlaks proovikatmise käigus.
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): ülevärvitav 2-3h möödudes, täielik kuivamine ja koormustaluvus u 3 päeva möödudes.
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pintsel, rull või õhuvaba pihustamise meetod
  • Märghõõrdekindlus: klass 1, pesemiskindel vastavalt standardile EVS EN 13300
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: minimaalselt +5°C

  E.L.F - vähendatud emissiooniga ning lahustivaba! Teaduslikult sertifitseeritud kvaliteetmärgis lubab tootesisaldusse maksimaalselt 0,01% lahusteid, mis on 30 korda madalam kui EL direktiivides lubatu! Oht tervisele tavaolukordades välistatud.

  Caparol Samtex 10 E.L.F. on eriti sobiv siledatele pindadele õhukeseks struktuuri säilitavaks viimistluseks reljeefsetel- ja struktuursetel tapeetidel. Sobilik seinakate hotellidesse, haiglatesse ja teistesse avalikesse asutustesse, kus on kõrge mehaaniline koormus; ei jäta seinale valgeid triipe.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 13,908 kg
  Pakendi mõõtmed 32.5 x 32.5 x 22.0 cm
  Pakendi suurus (L) 10
  Läikivusaste Poolmatt
  Lahusti Vesi
  Kasutus Sisetingimustes