CAPAROL

Seinavärv Caparol Samtex 20, siidjasläikiv, valge 10L

Toote kood: 500084251

EAN kood: 4002381726605

Caparol Samtex 20 E.L.F. on siidjasläikiv lahustivaba kulumis- ja pesemiskindel värv seinte ja lagede värvimiseks siseruumides. Siledate, pesemiskindlate, väga kulumiskindlate ja struktuuri säilitavate siidjasmati pealispinnaga värvkatete...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 63,90 € / tk 53,25 € / tk 6,39 € / l 5,33 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Caparol Samtex 20 E.L.F. on siidjasläikiv lahustivaba kulumis- ja pesemiskindel värv seinte ja lagede värvimiseks siseruumides. Siledate, pesemiskindlate, väga kulumiskindlate ja struktuuri säilitavate siidjasmati pealispinnaga värvkatete saamiseks.

  Värvi toon on valge (Baas 1) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt ColorExpress toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Samtex 20 E.L.F. on veega vedeldatav, keskkonnasõbralik ja väga vähese lõhnaga värv, millel on hea kattevõime. Kuivanud värvkate on hästi puhastatav ja vastupidav vett sisaldavate desinfitseerimisvahendite ning majapidamises kasutatavate puhastusvahendite suhtes.

  E.L.F - vähendatud emissiooniga ning lahustivaba! Teaduslikult sertifitseeritud kvaliteetmärgis lubab tootesisaldusse maksimaalselt 0,01% lahusteid, mis on 30 korda madalam kui EL direktiivides lubatu! Oht tervisele tavaolukordades välistatud.

  Samtex 20 E.L.F on eriti sobiv pindadele, mis peavad taluma suurt kasutuskoormust, nt restoranides, koolides, haiglates, hallides, trepikodades jne, kuna värvkate on väga kulumiskindel ja hästi pestav. Lisaks sellele sobib see värv suurepäraselt jämedakiulistele, reljeefsetele ning reljeeftrükiga tapeetidele, samuti klaaskangast seinakatetele, kuna toob esile nende struktuuri, luues kauni siidjasläikiva efekti.

  • Kulunorm: u 7-8 m²/l ühekordsel katmisel siledal aluspinnal. Karedal aluspinnal värvikulu vastavalt
  suurem. Täpne materjalikulu teha kindlaks proovikatmise käigus.
  • Kuivamisaeg (20+°C; RH 65%): ülevärvitav 4-6h möödudes, täielik kuivamine ja koormustaluvus 3 päeva möödudes. Madalam temperatuur ja suurem
  õhuniiskus pikendavad kuivamisaega.
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pintsel, rull või õhuvaba pihustamise meetod
  • Märghõõrdekindlus (EVS EN 13300): klass 1
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: minimaalselt +5°C

  Värvi toon on valge (Baas 1) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt ColorExpress toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 13,1 kg
  Pakendi suurus (L) 10
  Läikivusaste Poolläikiv
  Lahusti Vesi
  Kasutus Sisetingimustes

  Vaata ka