CAPAROL

Seinavärv Caparol Samtex 7, matt, valge 15L

Toote kood: 500214328

EAN kood: 4002381860897

Caparol Samtex 7 E.L.F. on matt vesialusel pesemiskindel lateksvärv suure kasutuskoormusega sisepindadele. Siledate, pesemiskindlate, kulumiskindlate ja struktuuri säilitava siidjasmati värvkatte saavutamiseks. Värvi toon on valge (baas 1) -...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 79,90 € / tk 66,58 € / tk 5,33 € / l 4,44 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Caparol Samtex 7 E.L.F. on matt vesialusel pesemiskindel lateksvärv suure kasutuskoormusega sisepindadele. Siledate, pesemiskindlate, kulumiskindlate ja struktuuri säilitava siidjasmati värvkatte saavutamiseks.

  Värvi toon on valge (baas 1) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt Caparol ColorExpress toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Samtex 7 on veega vedeldatav, keskkonnasõbralik ja vähese lõhnaga. Värv on hea kattevõimega ja lihtsasti kasutatav. Kuivanud värvkate on hästi puhastatav ning vastupidav vett sisaldavate desinfitseerimisvahendite ning majapidamises kasutatavate puhastusvahendite suhtes.

  E.L.F - vähendatud emissiooniga ning lahustivaba! Teaduslikult sertifitseeritud kvaliteetmärgis lubab tootesisaldusse maksimaalselt 0,01% lahusteid, mis on 30 korda madalam kui EL direktiivides lubatu! Oht tervisele tavaolukordades välistatud.

  Samtex 7 E.L.F. on eriti sobiv pindadele, mis peavad taluma suurt kasutuskoormust, nt restoranides, koolides, haiglates, hallides, trepikodades jne, kuna värvkate on väga kulumiskindel ja hästi pestav. Lisaks sellele sobib see värv suurepäraselt jämedakiulistele, reljeefsetele ning reljeeftrükiga tapeetidele, samuti klaaskangast seinakatetele, kuna toob esile nende struktuuri, luues kauni siidjasmati efekti.

  • Kulunorm: 7 - 8 m²/l ühekordsel katmisel siledal aluspinnal. Karedal aluspinnal värvikulu vastavalt suurem. Täpne materjalikulu teha kindlaks proovikatmise käigus.
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): ülevärvitav 4-6h möödudes, täielik kuivamine ja koormustaluvus
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pintsel, rull või õhuvaba pihustamise meetod
  • Märghõõrdekindlus: klass 2, pesemiskindel vastavalt standardile EVS EN 13300
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: minimaalselt +5°C

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 21 kg
  Pakendi suurus (L) 15
  Läikivusaste Matt
  Lahusti Vesi
  Kasutus Sisetingimustes

  Vaata ka