TIKKURILA

Seinavärv Tikkurila Luja 40, poolläikiv, valge (A) 0,9L

Toote kood: 500089729

EAN kood: 6408070013335

Tikkurila Luja 40 on poolläikiv hallitusvastaseid komponente sisaldav värv pesemist, niiskus- ja kulumiskindlust vajavate ruumide seinte ja lagede viimistlemiseks. Valge (A) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse.

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 12,90 € / tk 10,75 € / tk 14,33 € / l 11,94 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Luja 40 on parim valik ruumile, mis puutub kokku mustuse ja tugeva koormusega. Peab vastu tugevatoimeliste puhastusainetega pesemisele. Sisaldab hallitusvastaseid aineid. Sobib ka niisketesse ruumidesse nagu vannitoad ja riietusruumid. Madala emissioonitasemega väga vastupidav M1-klassi toode, millel on ka MED (Marine Equipment Directive) heakskiit.

  Seina- ja laevärvil Luja on unikaalne vastupidavus kemikaalidele, seetõttu võib Luja-ga värvitud pindu puhastada ka tugevatoimeliste pesuainetega ning ka korduv tugev puhastamine ei kahjusta seda. Kemikaalitaluvuse ja hea puhastatavuse tõttu võib toodet edukalt kasutada näiteks haiglates, suurköökides ja tööstusruumides. Värvil on ka heakskiit kasutamiseks ruumides, kus ta satub kaudsesse kokkupuutesse toiduainetega.

  Luja spetsiaalakrülaatvärv sobib krohv-, betoon-, pahteldatud, tellis-, puitkiud- ja puitlaastpindadele sisetingimustes; nii uute kui varem värvitud pindade värvimiseks.

  Kasutatakse pesemist, niiskus- ja kulumiskindlust vajavate ruumide, trepikodade, samuti haiglate koridoride ning palatite ning muude sarnaste ruumide seinte ja lagede värvimiseks, milledes vajatakse normaalsest suuremat vastupidavust kulumisele ja pesule.

  • Värvikulu: u 5-8 m²/l
  • Vedeldi / lahusti: vesi
  • Kuivamisaeg: tolmukuiv 2h möödudes, ülevärvitav 4h möödudes.
  • Töövahendid: rull, pintsel, kõrgsurvepihusti (ava läbimõõt 0,015”-0,021”; vedeldada 0-5% värvi mahust)
  • Märghõõrdekindlus: SFS-EN 13300 klass I, ISO 11998.

  Värv on valge (A) - kaupluses toonitav heledatesse või pastelsetesse toonidesse vastavalt Tikkurila Symphony toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrollida kaupluses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,098 kg
  Pakendi mõõtmed 11.0 x 10.8 x 13.7 cm
  Pakendi suurus (L) 0,9
  Läikivusaste Poolläikiv
  Lahusti Vesi
  Kasutus Sisetingimustes
  Baasi tüüp A