TURTLE WAX

Silikoonimääre aerosoolis, 150ml

Toote kood: 500234235

EAN kood: 6438069000053

Silikoonaerosool jätab töödeldavale pinnale nähtamatu vee- ja kuumakindla ning korrosiooni takistava kaitsekihi. Kasutatakse autos armatuurlaudade ja plastik- ning kummidetailide nagisemise vältimiseks, mustade mattpindade taastamiseks,...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,15 € / tk 3,46 € / tk 27,67 € / l 23,06 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Silikoonaerosool jätab töödeldavale pinnale nähtamatu vee- ja kuumakindla ning korrosiooni takistava kaitsekihi.

  Kasutatakse autos armatuurlaudade ja plastik- ning kummidetailide nagisemise vältimiseks, mustade mattpindade taastamiseks, lukkude, hingede ja kettide määrimiseks. Takistab plastik- ja kummidetailide kuivamist, kokkukleepumist, pragunemist ja talvel jäätumist. Koduses majapidamises võib kasutada kõikides määrimist ja kaitsmist vajavates kohtades: veoketid, lukud, käärid, tööriistad, jalgrattad, muruniidukid, kalastamisvahendid jne. Kasutamine: Töödeldav pind peab olema puhas kuiv ja rasvavaba. Enne kasutamist loksutage ballooni. Pihustage pinnale õhuke ühtlane kiht. Ei sisalda osooni kahjustavaid aineid.

  Hoiatus! Sisaldab tööstusbensiini. Ärritav. Eriti tuleohtlik. Ärritab nahka. Mürgine veeorganismidele, võib põhjustada pikaajalist vesikeskkonda kahjustavat toimet. Aurud võivad põhjustada uimasust ja peapööritust. Hoida lastele kättesaamatult. Hoida eemal süttimisallikast – mitte suitsetada! Käidelda hästiventileeritavas kohas. Vältida aerosooli sissehingamist. Vältida kemikaali sattumist keskkonda. Tutvuda erinõuetega.
  Pakend on surve all. Mitte hoida päikese käes ega temperatuuril üle +50º C. Mitte pihustada lahtisesse tulle ega hõõguvale materjalile. Tühja pakendit mitte lõhkuda ega põletada.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,1 kg
  Pakendi mõõtmed 5.1 x 14.5 x 5.1 cm