RAID

Sipelgate tõrjevahend Raid, aerosool, 200ml

Toote kood: 500214761

EAN kood: 6414402188008

Raid Sipelgaaerosooliga saad tõrjuda kõiki sipelgaid siseruumidest ja näiteks ka terrassidelt. Kui sipelgad vallutavad siseruumid, pihusta aerosooli sipelgate liikumisteedele. Pärast mõningast jälgimist märkad, millisest praost sipelgad tulevad...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,45 € / tk 3,71 € / tk 22,25 € / l 18,54 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Raid Sipelgaaerosooliga saad tõrjuda kõiki sipelgaid siseruumidest ja näiteks ka terrassidelt. Kui sipelgad vallutavad siseruumid, pihusta aerosooli sipelgate liikumisteedele.

  Pärast mõningast jälgimist märkad, millisest praost sipelgad tulevad ja kuhu lähevad. Töötle eriti hoolikalt põrandapragusid, põranda ja põrandaliistude vahesid, lõõre, külmkapi alust pinda, kraanikausikappi ning köögikappide taguseid, kui pääsed neile ligi. Ära ületa pihustamise ettenähtud piirmäärasid eriti siis, kui töödeldav ruum on väike. Raid Sipelgaaerosool on kiire täppisrelv probleemi lahendamiseks, kuid pikaajalisemat abi pakub siseruumides Raidi lõhnatu sipelgasööt. Kasuta seda vahendit nii: Pihusta toodet sipelgate asukohtadele ja liikumisteedele 15 – 30 cm kauguselt. Töötlemist võib vajadusel korrata, kui hoolitsetakse siseruumide piisava õhutamise eest. Toimeained on looduslik püretriin, piperonüülbutoksiid ja permetriin.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,23 kg
  Pakendi mõõtmed 5.3 x 5.3 x 17.3 cm