MITSUBISHI HEAVY

Soojuspump Mitsubishi Heavy 25 ZMP-S

Toote kood: 501052668

EAN kood: 4961317348871

Soojuspumba töö tagatud komplektis oleva talvevarustusega kuni-20⁰C kütterežiimil. Jõuline jahutus/kütte funktsioon, lai ja pikk õhuvoo juhtimine, inverter kontroll, automaatne vertikaalne õhuvoo juhtimine. Õhk-õhk tüüpi soojuspump on...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 695,00 € / tk 579,17 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Soojuspumba töö tagatud komplektis oleva talvevarustusega kuni-20⁰C kütterežiimil. Jõuline jahutus/kütte funktsioon, lai ja pikk õhuvoo juhtimine, inverter kontroll, automaatne vertikaalne õhuvoo juhtimine.

  Õhk-õhk tüüpi soojuspump on kütteseade, mis pumpab välisõhust saadud soojusenergiat siseruumidesse. Seade koosneb välis- ja siseosast, mis on omavahel ühendatud torude ja elektrijuhtmetega. Välisosas asub kompressor, mis pumpab välisõhust soojust koguvat külmaainet seadme siseossa. Siseosas suunatakse soojus toaõhku ning puhutakse ventilaatori ja suunajate abil hoonesse laiali. Tööpõhimõte on sarnane külmkapiga: välisosa üritab külmutada välisõhku ning toodab kõrvalproduktina soojust, mille külmaaine endaga seob ja siseosa abiga tuppa suunab.

  Seade hoiab energiat kokku, kuna soojust ei ole vaja toota. Välisõhus olev soojusenergia tuleb lihtsalt kokku koguda ja siseruumidesse transportida. Parimates tingimustes kulub 4 kW soojusenergia kokkukogumisele ja tuppa suunamisele alla 1 kW elektrienergiat. Elektriradiaator kulutab näiteks sama hulga soojusenergia tootmiseks 4 kW elektrienergiat.

  Lisaks küttekulude kokkuhoiule on õhksoojuspumpa mugav ja lihtne kasutada. Kaugjuhtimispuldiga varustatud seade hoiab automaatselt etteantud temperatuuri, filtreerib ja juhib õhu liikumist. Samuti saab õhksoojuspumpa kasutada õhu jahutamiseks suvel.

  Mida soojem on välisõhk, seda parema kasuga õhksoojuspump töötab. Tehnilised andmed on antud välistemperatuuril +7°C. Eesti aasta keskmine temperatuur on EMHI andmeil +5,2°C. Temperatuuri langedes kasutegur väheneb, kuid kaasaegne inverterkompressoriga õhksoojuspump suudab ka -25 kraadi juures anda rohkem soojusenergiat, kui ise elektrienergiat kulutab. Kui külma on alla 15 kraadi, siis on üldiselt tarvis lisakütet, kuna seadme küttevõimsusest jääb väheks. Soojuspump sobib kokku teiste kütteallikatega. Meie kliimas oleks parim kütta valdavalt õhksoojuspumba abil ning lisakütet kasutada ainult väga külmade ilmade korral.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 40,5 kg
  Pakendi mõõtmed 91.0 x 38.0 x 59.0 cm
  Jahutusvõimsus (kW) 2,5
  COP 3,71
  Siseseadme sügavus (mm) 210
  Välisseadme sügavus (mm) 275
  Energiaklass A+
  Küttevõimsus (kW) 2,8
  Siseseadme kõrgus (mm) 262
  Välisseadme kõrgus (mm) 540
  Sisendvõimsus (W) 780
  Müratase (dB(A)) 43
  SCOP 3,9
  Kogumass (kg) 34,2
  Siseseadme kaal (kg) 7,2
  Välisseadme kaal (kg) 27
  Siseseadme laius (mm) 769
  Välisseadme laius (mm) 645
  Tüüp Õhk- õhksoojuspump