ESKARO

Struktuurvärv Eskaro Structura, valge (A) 8,2L

Toote kood: 500550785

EAN kood: 4740381002656

Eskaro Structura on dekoratiivne struktuurvärv sisetöödeks, mis võimaldab luua individuaalseid sisekujunduse lahendusi. Võimalik peale kanda õhukese kihina kergete tekstuuride loomiseks ning ka paksema kihina reljeefsete joonistuste...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 28,90 € / tk 24,08 € / tk 2,63 € / kg 2,19 € / kg 36,40 € / tk 30,33 € / tk Pakkumine kehtib kuni 28.02.2017

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Eskaro Structura on dekoratiivne struktuurvärv sisetöödeks, mis võimaldab luua individuaalseid sisekujunduse lahendusi. Võimalik peale kanda õhukese kihina kergete tekstuuride loomiseks ning ka paksema kihina reljeefsete joonistuste tegemiseks.

  Structural on väga hea nake aluspinnaga, ei valgu laiali pealekandmisel. Tööaeg 20 minutit. Katab pisemad aluspinna ebatasasused. Hea plastilisus ja elastsus, hoiab hästi mustri kontuure. Sobib ideaalselt loominguliseks modelleerimiseks ja dekoratiivse reljeefse tekstuurpinna loomiseks.

  Kombineerides värvi teiste materjalidega või kasutades erinevaid pealekandmise tehnikaid ja abivahendeid, võimaldab luua ainulaadseid faktuure ja kunstipäraseid elemente. Värvitud pind talub niisket puhastamist.

  Kasutatakse individuaalse stiili ja sisekujunduse loomiseks eluruumides, kontorites, poodides, trepikodades jne. Sobilikeks aluspindades on uued või varem värvitud mineraalpinnad, betoon-, gaasbetoon-, kipsplaat-, krunditud puitkiudplaat-, puitlaastplaat-, tellis- või pahteldatud pinnad sisetöödel.

  • Kulunorm: 1 - 2 m²/l
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): 6 - 24 h. Madalama temperatuuri ja suurema õhuniiskuse korral kuivamisaeg pikeneb. Pind saavutab lõpliku kulumiskindluse 3 - 4 nädala pärast.
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pahtlilabidas, liimikamm, struktuurrull, käsn, veneetsia kellu, pintsel

  Värvi toon on valge (A) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt Eskarocolor toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 10,6 kg
  Pakendi mõõtmed 28.0 x 28.0 x 23.0 cm
  Pakendi suurus (L) 8,2
  Lahusti Vesi
  Kasutus Sisetingimustes
  Baasi tüüp A