Suvelill Võõrasema P9

Toote kood: 500225842

EAN kood: 4740533756147

Valik erinevas toonis võõrasemasid ehk aedkannikesi poti läbimõõduga 9cm. Kasvatatud Eestis! Võõrasema ehk aedkannike (Viola × wittrockiana) on altai kannikese, kollase kannikese ja aaskannikese kultiveeritav hübriid. Suurte värviliste õitega...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 0,79 € / tk 0,66 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Valik erinevas toonis võõrasemasid ehk aedkannikesi poti läbimõõduga 9cm. Kasvatatud Eestis!

  Võõrasema ehk aedkannike (Viola × wittrockiana) on altai kannikese, kollase kannikese ja aaskannikese kultiveeritav hübriid. Suurte värviliste õitega mitmeaastane taim.

  Võõrasema eri sortidel on õied kas ühevärvilised, kahevärvilised, mitmevärvilised, triibulised, laia teist värvi servaga või kontrastse neeluga. Mõnel on õis meeldiva tugeva lõhnaga. Uuematel sortidel on kroonlehe servad lainelised või tihedalt kurrulised.

  Võõrasema sobib kasvatamiseks parkides, haljasaladel, kalmistul, rõdukastis, suuremas anumas mitme kaupa koos, aiavaasis, peenras ääristaimena, kiviktaimlas rühmana, okaspuude ees, rooside naabruses, amplis jm. Sobib ka vaasililleks.

  Muld ei tohi olla ülearu rammus, mulla reaktsioon peaks olema neutraalne või nõrgalt happeline (pH 5,5–7). Ebasobivates tingimustes (liiga tihe istutus, liiga rammus muld, liiga sage kastmine, kuiv toaõhk, halb õhuvahetus jms) võivad võõrasema kahjustada punane kedriklest, lehetäid või jahukaste tekitaja.

  Enamasti on aga võõrasema vastupidav ja tubli õitseja. Kevadiseks esimeseks istutuseks sobib võõrasema sellepärast, et avanenud õied taluvad ilma kahjustamata kuni –5 ºC külma.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,2 kg
  Pakendi mõõtmed 8.0 x 8.0 x 12.0 cm