Tõrjevahend vaaraosipelga Protect, 3tk/pk

Toote kood: 501552741

EAN kood: 5997378740162

Efektiivne vaaraosipelgakolooniate hävitaja vaaraosipelgate leviku kontrolliks siseruumides. Kergelt kasutatav kasutusvalmis sööt säilitab oma efektiivsuse pikka aega. Suurepärane peibutus töösipelgatele erinevates ruumides. Töösipelgad otsivad...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 10,70 € / tk 8,92 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Efektiivne vaaraosipelgakolooniate hävitaja vaaraosipelgate leviku kontrolliks siseruumides. Kergelt kasutatav kasutusvalmis sööt säilitab oma efektiivsuse pikka aega.

  Suurepärane peibutus töösipelgatele erinevates ruumides. Töösipelgad otsivad sööta ja viivad selle pessa, et sööta emasipelgat ja järglasi maitsva söödaga, mis omakorda hävitab ebameeldivad putukad. Sisaldab toimeainena S-metopreeni, putukate kasvuregulaatorit, mis pakub väljapaistvat efektiivsust sipelgate vastu koos väga madala riskiga inimese tervisele. Metopreen on mõeldud just vaaraosipelgate hävitamiseks: see katkestab emasipelga paljunemise, blokeerides uue sipelgageneratsiooni tekkimise. Täielik sipelgapopulatsiooni hävinemine toimub 3-5 kuu jooksul. Toode ei jäta ruumidesse eemaletõukavat lõhna. Sööda tarbimist saab pidevalt jälgida läbi plastikpaki läbipaistva seina.

  Sööt tuleb paigutada piki töösipelgate käimisradasid (kallakul või horisontaalil asuvate radade puhul nende alla või võimalikult lähedale) ja ka pesade (kohad kust sipelgad tulevad pinnale) lähedusse, aga eemale otsesest kuumuse- ja/või niiskuseallikast. Ära aseta söödamajakesi krobelisele või lahtisele krohvipinnale. Ava plastikpakend punktiiriga tähistatud joonelt ja kinnita tagaküljel asuva kleepribaga vertikaalselt (avatud pool üleval). Soovitav kogus väiksemate kuni 20 m² suuruste ruumide jaoks (köök, vannituba, jne): 2-3 söödamajakest. Peale paigaldamist pakendeid mitte puutuda ja tuleb vältida igasugust puhastamist nende ja käimisradade läheduses. Peale sööda asetamist võib täheldada lühiajaliselt sipelgate arvukuse tõusu, mis on tingitud sööda atraktiivsusest. Tulemuse saavutamiseks, on soovitav jätta sööt paigale 3 kuuks isegi, kui putukad on ruumidest kadunud varem.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,04 kg
  Pakendi mõõtmed 9.5 x 3.0 x 18.0 cm