GARDENA

Tööriistahoidja seinale Gardena 3501

Toote kood: 500907209

EAN kood: 4078500350105

GARDENA alumiiniumraamist tööriistahoidik, millele on kinnitatud klaaskiudplastist hoidikud. Ruumi säästes saab käepäraselt hoida majapidamisvahendeid ja aiatööriistu. Kui igal asjal on oma koht, on töötegemine palju lihtsam. GARDENA...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 29,90 € / tk 24,92 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  GARDENA alumiiniumraamist tööriistahoidik, millele on kinnitatud klaaskiudplastist hoidikud. Ruumi säästes saab käepäraselt hoida majapidamisvahendeid ja aiatööriistu.

  Kui igal asjal on oma koht, on töötegemine palju lihtsam. GARDENA tööriistahoidik kinnitatakse seinale ning see rõõmustab kõiki korraarmastajaid. Tööriistahoidik koosneb alumiiniumraamist, millele on kinnitatud klaaskiudplastist hoidikud. Galvaniseeritud terasest, libisemisvastase kattekihiga riputid sobivad 18-40 cm läbimõõduga vartele. Nii saab ruumi säästes käepäraselt hoida majapidamisvahendeid ja aiatööriistu, Combisystem tööriistu (nt harju, rehasid, kõplaid), GARDENA OGS tarvikud (nt liitmikud, pihustid) ja muid esemeid (nt riputusaasaga aiakäärid). Nii on kõik korraga nähtaval ja kergesti kättesaadav. Samuti saate paremini kokku panna just tööülesande täitmiseks kõige sobivamad vahendid. Nutikas ja tore süsteem teeb aiatööd lihtsamaks. Aiatööriistad on süstemaatiliselt paigutatud ning igapäevased aiatööd lähevad veelgi hõlpsamalt. Iga hoidik talub kuni 10 kg raskust. Kogu tööriistahoidik talub kuni 60 kg raskust. Tööriistahoidikuga on kaasas kinnitamiseks mõeldud kruvid ja tüüblid.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,8 kg
  Pakendi mõõtmed 73.7 x 12.2 x 6.2 cm