BALTIC AGRO

Taimekaitse Mavrik, kahjurite tõrjevahend, 5ml

Toote kood: 501233645

EAN kood: 4771601314181

Kontaktne insektitsiid, mis hävitab kahjurputukaid ning tõrjub ja hävitab lesti. Kasutatakse taimede õitsemise ajal, pritsides hommiku-ja õhtutundidel, et kaitsta mesilasi ja teisi tolmlejaid putukaid kahjulike mõjude eest. Insektitsiid...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 2,15 € / tk 1,79 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Kontaktne insektitsiid, mis hävitab kahjurputukaid ning tõrjub ja hävitab lesti. Kasutatakse taimede õitsemise ajal, pritsides hommiku-ja õhtutundidel, et kaitsta mesilasi ja teisi tolmlejaid putukaid kahjulike mõjude eest.

  Insektitsiid kasutamiseks köögiviljal, kapsal, hernel, maasikal, vaarikal, marjapõõsastel, õunapuudel ning katmikala kurgil, tomatil, maguspipral ja lilledel. Samuti kasutatav ristiku ja lutserni seemnepõldudel, rapsil ja ristõieliste seemneistikutel. Kultuuride kahjustuste ärahoidmiseks pritsida võimalikult vara, hiljemalt esimeste kahjustuste ilmumisel. Vajaduse korral korrata pritsimist 2-3 nädalase intervalliga. Maksimaalne pritsimiskordade arv on 2, õunapuudel 4. Kulunorm: 2-7 ml preparaati lahustada 8-10 l vees ja pritsida 100 m²-le.

  Tõrjutavad kahjurid: maasika-õielõikaja, kapsakoi, kapsaliblikas, kapsaöölane, maakirbud, varre-peitkärsakas, peedi-rohuhüpik, kapsakärbes, kaalikakärbes, porgandikärbes, peedikärbes, porgandi-lehekirp, õunamähkur, lehekirp, viljapuu- võrgendilest, vaablased, hernekärsakas, hernemähkur, lehetäid, vaarikamardikas, nirbid, lutserni-kärsakas, peitkärsakas, hiilamardikas, kedriklest, kaevandikärbes, ripslane ja karilane.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,003 kg
  Pakendi mõõtmed 4.5 x 5.5 x 9.5 cm