BALTIC AGRO

Taimekaitse Previcur Energy, haiguste tõrjeks, 15ml

Toote kood: 501233644

EAN kood: 4771601313849

Lai toimespektriga, süsteemse ja pikaajalise mõjuga fungitsiid. Omastatav nii lehtede kui juurte kaudu. Kulunorm: 15-30 ml lahustada 10 l vees. Maht 15 ml. • Kasutusala: kurgi, suvikõrvitsa, baklažaani, meloni, arbuusi jt kõrvitsaliste, tomati,...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 5,79 € / tk 4,83 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Lai toimespektriga, süsteemse ja pikaajalise mõjuga fungitsiid. Omastatav nii lehtede kui juurte kaudu. Kulunorm: 15-30 ml lahustada 10 l vees. Maht 15 ml.

  • Kasutusala: kurgi, suvikõrvitsa, baklažaani, meloni, arbuusi jt kõrvitsaliste, tomati, paprika, salati, redise, pea-, leht- ja lillkapsa ning dekoratiivtaimede haiguste tõrjeks kasvuhoones ja seenhaigustetõrjeks avamaal kasvaval salatil, lühiviljalisel avamaakurgil (kornišon), redisel ja dekoratiivtaimedel.
  • Tõrjutavad haigused: tõusmepõletik (Phytophthora, Pythium, Aphanomyces, Peronospora jt) ja ebajahukaste.

  Toimemehhanism: Previcur Energy kaitseb kurki, suvikõrvitsat, baklažaani, melonit, arbuusi, tomatit, paprikat, salatit, redist, pea-, leht- ja lillkapsast ning dekoratiivtaimi nende kasvu algfaasis kahjustavate haiguste eest (Phytophthora, Pythium, Aphanomyces, Peronospora, jt). Previcur Energy sisaldab kahte toimeainet, mis täiendavad teineteist nii toimespektri kui tõrjeefektiivsuse osas. Propamokarb peatab seene rakumembraani moodustumise; pidurdab seene mütseeli kasvu, samuti seeneeoste moodustumist ja idanemist. Fosetüül tõstab taimede süsteemset resistentsust seenhaiguste vastu, stimuleerides taimede loomulikku kaitsesüsteemi. Samas mõjub fosetüül nakkust ennetavalt – peatab spooride idanemise ja taimesse tungimise. Fosetüülil on ka ravivad omadused – toimeaine pidurdab eoste vabanemist eoskotist ning peatab mütseeli arengu.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,015 kg
  Pakendi mõõtmed 4.5 x 5.5 x 9.5 cm