BALTIC AGRO

Taimekaitse Taifun B, umbrohutõrje, 100ml

Toote kood: 501233640

EAN kood: 4771601313870

Üldhävitav umbrohutõrjevahend. Kasutamine: 100 ml segatuna 5-7,5 l veega, 250 m 2 suuruse maa-ala pritsimiseks. Pakendi maht 100 ml. Üldhävitava toimega herbitsiid orasheina ja teiste lühi- ja pikaealiste umbrohtude tõrjeks rohumaade...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 6,60 € / tk 5,50 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Üldhävitav umbrohutõrjevahend. Kasutamine: 100 ml segatuna 5-7,5 l veega, 250 m 2 suuruse maa-ala pritsimiseks. Pakendi maht 100 ml.

  Üldhävitava toimega herbitsiid orasheina ja teiste lühi- ja pikaealiste umbrohtude tõrjeks rohumaade uuendamisel, kesadel, ümberküntavatel põldheinapõldudel, teravilja kõrrepõldudel, puuvilja- ja marjaaedade reavahedes, mittepõllumajanduslikel aladel, metsanduses, teraviljal, rapsil ja linal koristuseelseks umbrohutõrjeks ning ristiku-, rapsi- ja linapõldudel võrmi kollete hävitamiseks.

  Taifun B on üldhävitava toimega imendudes taimedesse ainult roheliste lehtede ja varte kaudu ning levib sealt juurestikku. Töödeldavad taimed peavad olema aktiivse kasvu faasis ning omama vähemalt 3-5 rohelist lehte. Taifun B mõju avaldub 10-14 päeva möödumisel lehtede kolletumisena kõigepealt kõrrelistel, seejärel kaheidulehelistel umbrohtudel. Enne ja pärast pritsimist vähemalt kahe nädala jooksul ei tohi mulda segada ega umbrohtude maapealse ja maa-aluse osa omavahelist sidet lõhkuda. Taifun B ei oma järelmõju mulla kaudu. Parema tulemuse saavutamiseks on vajalik, et pärast preparaadiga töötlemist ei tuleks vähemalt 6 tundi vihma.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,1 kg
  Pakendi mõõtmed 5.5 x 5.5 x 11.0 cm