Ärimüügi kontaktid

Tondi K-rauta kauplus

Mariliis Kütt
Müügisekretär
tel 630 9722
mariliis.kutt@rautakesko.ee

Imbi Silvere
Müügisekretär
tel 630 9722
imbi.silvere@rautakesko.ee

Ain Christjanson
Ärikliendihaldur
tel 630 9725
gsm 502 7133
ain.christjanson@rautakesko.ee

Rein Saarep
Ärikliendihaldur
tel 630 9728
gsm 506 2665
rein.saarep@rautakesko.ee

Toomas Inno
Ärikliendihaldur
tel 630 9729
gsm 510 7448
toomas.inno@rautakesko.ee

Tarmo Meentalo
Ärikliendihaldur
tel 630 9726
gsm 505 1251
tarmo.meentalo@rautakesko.ee

Boriss Ratman
Ärikliendihaldur
tel 630 9719
gsm 516 3502
boriss.ratman@rautakesko.ee

Kuressaare K-rauta kauplus

Tarmo Niit
Ärikliendihaldur
tel 452 2721
gsm 520 9956
tarmo.niit@rautakesko.ee

Valga K-rauta kauplus

Maarika Tamm
Ärikliendihaldur
tel 766 4921
gsm 5304 7510
maarika.tamm@rautakesko.ee

Haabersti K-rauta kauplus

Karl Teearu
Ärikliendihaldur
tel 674 7921
gsm 526 7352
karl.teearu@rautakesko.ee

Romet Vardja
Ärikliendihaldur
tel 674 7929
gsm 512 8247
romet.vardja@rautakesko.ee

Einar Hansing
Ärikliendihaldur
tel 674 7928
gsm 510 6104
einar.hansing@rautakesko.ee

Vitali Gorbunov
Ärikliendihaldur
tel 674 7924
gsm 5648 2660
vitali.gorbunov@rautakesko.ee

Rakvere K-rauta kauplus

Reet Saari
Ärikliendihaldur
tel 326 4424
gsm 5662 1916
reet.saari@rautakesko.ee

Ergo Petermann
Ärikliendihaldur
tel 326 4422
gsm 528 2655
ergo.petermann@rautakesko.ee

Pärnu K-rauta kauplus

Taivo Karuks
Ärikliendihaldur
tel 447 0855
gsm 527 0295
taivo.karuks@rautakesko.ee

Anniki Must
Ärikliendihaldur
tel 447 0862
gsm 5565 6264
anniki.must@rautakesko.ee

Tartu K-rauta kauplus

Raiko Randaru
Ärikliendihaldur
gsm 5373 0152
raiko.randaru@rautakesko.ee

Alvar Ehamaa
Ärikliendihaldur
tel 739 0806
gsm 510 7893
alvar.ehamaa@rautakesko.ee

Vassili Makarov
Ärikliendihaldur
tel 739 0805
gsm 5358 3420
vassili.makarov@rautakesko.ee

Võru K-rauta kauplus

Kalev Pruus
Ärikliendihaldur
tel 786 8922
gsm 529 6304
kalev.pruus@rautakesko.ee

Urmas Soovik
Ärikliendihaldur
tel 786 8921
gsm 528 7627
urmas.soovik@rautakesko.ee

Suurkliendihaldurid

Marianna Reznik
Müügisekretär
tel 630 9709
marianna.reznik@rautakesko.ee

Kaido Maidla
Suurkliendihaldur
tel 6309730
gsm 5078774
kaido.maidla@rautakesko.ee

Vahur Kerge
Suurkliendihaldur
tel 7390815
gsm 5133759
vahur.kerge@rautakesko.ee



Martti Kattai
Müügisekretär
tel 630 9781
martti.kattai@rautakesko.ee

Kristo Kreek
Suurkliendihaldur
tel 630 9715
gsm 512 8243
kristo.kreek@rautakesko.ee

Rivo Jürna
Suurkliendihaldur
tel 674 7924
gsm 504 2658
rivo.jyrna@rautakesko.ee




Kristi Ratassepp
Müügisekretär
tel 630 9721
kristi.ratassepp@rautakesko.ee

Madis Sander
Ärikliendi müügidirektor
tel 690 9727
gsm 5112113
madis.sander@rautakesko.ee