K-rauta järelmaks

Järelmaks on mitmekülgne ja paindlik rahastamisviis, millega saab soetada mitte ainult tooteid, vaid tasuda ka näiteks kogu toa või kodu remondi ja aiatehnika uuendamise eest.
Teisisõnu saab järelmaksu lepinguga vormistada nii ühe kui ka mitme toote või teenuse ostu, olgu selleks tolmuimeja, murutraktor või remondiks vajalikud tarvikud laevärvist kardinateni.

Me pakume klientidele kahte järelmaksutoodet: K-rauta järelmaks ja Bigbank järelmaks. Mõlema järelmaksu taotlemiseks tuleb esitada ainult üks järelmaksu taotlus. Tulenevalt kreedidiriski analüüsist teeb teenusepakkuja kliendile pakkumise ühele või teisele järelmaksutootele.
 

Miks valida järelmaks K-rautast?
1. Lihtne taotleda
2. Paindlik maksegraafik
3. Järelmaksuperiood kliendi valikul
4. Soodne ja mugav järelmaksu varasem tagastamine
5. Kiire laenuanalüüs
6. Positiivse vastuse korral leping ja kaup kohe kätte
 
Järelmaksu tingimused
Järelmaksu saavad taotleda kõik 20 kuni 73 (vanuse ülempiir järelmaksuperioodi lõpuks) aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eesti elamisluba omavad isikud. Järelmaksu taotlemine toimub K-rauta kauplustes, taotlemiseks tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument.

Järelmaksusumma on 70 kuni 10 000 eurot. Järelmaksu periood 3 kuni 60 kuud, sissemaks 0%. Lepingu vormistamise tasu K-rauta järelmaksul 18,5 eurot, intressiga 10,9%. Bigbank järelmaksu lepingutasu 5 eurot, intressiga 20,9%. Lepingutasud jagatakse järelmaksulepingu sõlmimisel igakuiste maksete vahel.

Teenuse pakkujaks on AS Bigbank. Iga konkreetse lepingu krediidi kulukus sõltub sõlmimise ajahetkest.

Näide K-rauta järelmaksu arvestuskäigust:

Näiteks 599-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 10,9% algsummalt aastas ja lepingutasuga 18,5 eurot on krediidi kulukuse määr 24,75%, kuumakse suurus 31,34 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 752,12 eurot.

Näide Bigbank järelmaksu arvestuskäigust:

Näiteks 599-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 20,9% algsummalt aastas ja lepingutasuga 5 eurot on krediidi kulukuse määr 43,58%, kuumakse suurus 35,69 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 856,47 eurot.

Täpsemaid tingimusi küsi klienditeenindajalt.