ASTONISH

Tekstiilpindade puhasti, 750ml

Toote kood: 501028400

EAN kood: 48256215267

Suurepärane rikkalikult vahutav vahend autosalongi vaipade ja istmete puhastamiseks. Kasutusvalmis. Sobib nii naturaal- kui ka sünteetilistest kiududest materjalide puhastamiseks. Eemaldab hallituse ja takistab selle taasteket. Kasutamine: Enne...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 3,15 € / tk 2,62 € / tk 4,20 € / l 3,50 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Suurepärane rikkalikult vahutav vahend autosalongi vaipade ja istmete puhastamiseks. Kasutusvalmis. Sobib nii naturaal- kui ka sünteetilistest kiududest materjalide puhastamiseks. Eemaldab hallituse ja takistab selle taasteket.

  Kasutamine: Enne vahendi kasutamist kontrolli materjali värvikindlust väikesel varjatud alal. Puhasta pind lahtisest mustusest harja või tolmuimejaga. Pihusta vahendit säästlikult puhastatavale alale. Hõõru vaht pinnale laiali ja pühi pind niiske lapiga puhtaks. Kuivata paberkäteräti või kuiva lapiga. Lõplikult kuivanud pind puhasta veelkord tolmuimejaga.

  Sisaldab <5% anioonseid ja mitte-ioonseid pindaktiivseid aineid, lõhnaaineid. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Vältida udu sissehingamist. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Pärast toote kasutamist pesta käed.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,882 kg
  Pakendi mõõtmed 7.4 x 9.6 x 27.5 cm