GUSTAVSBERG

Termostaatsegisti Gustavsberg Nautic kroom

Toote kood: 500220897

EAN kood: 7393792225625

Termostaatdušisegisti dušivooliku ühendusega all. Reageerib koheselt torustikus tekkida võivatele veerõhu ja - temperatuuri muutustele. Sisseehitatud automaatne kaitsesüsteem kuumaveepõletuse ennetamiseks. Nautic tootesarja loomisel on...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 156,00 € / tk 130,00 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Termostaatdušisegisti dušivooliku ühendusega all. Reageerib koheselt torustikus tekkida võivatele veerõhu ja - temperatuuri muutustele. Sisseehitatud automaatne kaitsesüsteem kuumaveepõletuse ennetamiseks.

  Nautic tootesarja loomisel on arvestanud toodete igapäevakasutajate muljete, kogemuste ja soovidega. Tulemuseks on läbi aegade kõige funktsionaalsem ja keskkonnasõbralikum vannitoasari, mida iseloomustab orgaaniline ja harmooniline disain. Tootesarja
  kuuluvate segistite nutikad funktsioonid aitavad säästa vett ja energiat. Need on keskkonnasõbralikud ja turvalised kasutada. Nautic sarja toodetega sisustatud vannituba mõjub vahetu, stiilse, värske ja hügieenilisena.

  Segistil on mugava veehulga piiraja (u 9 l/min). Keraamiline sulgventiil pikendab kasutusiga ja on lekkekindlam. Fikseeritav temperatuuri piirang 38ºC.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,89 kg
  Pakendi mõõtmed 37.0 x 9.5 x 7.5 cm
  Optiline Ei
  Värv Kroom
  Materjal Kroomitud messing