Tigude ja nälkjate tõrjegeel Baltic Agro 1L

Toote kood: 500931193

EAN kood: 4742604000654

Looduslik ja veekindel kaitsevahend tigude ja nälkjate vastu. Tigude ja nälkjate tõrjegeel on värvusetu ja lõhnatu mittemürgine geel, mille moodustatud kaitsebarjäär ei lase tigudel ja nälkjatel taimi hävitada. Maht 1l. Loodusliku koostisega...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 7,05 € / tk 5,87 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Looduslik ja veekindel kaitsevahend tigude ja nälkjate vastu. Tigude ja nälkjate tõrjegeel on värvusetu ja lõhnatu mittemürgine geel, mille moodustatud kaitsebarjäär ei lase tigudel ja nälkjatel taimi hävitada. Maht 1l.

  Loodusliku koostisega geel on täiesti ohutu nii lastele kui ka loomadele, sealhulgas lindudele, siilidele jt. Tigude ja nälkjate tõrjegeel toimib nii kuivade kui ka märgade ilmastikuolude korral kuni kaks nädalat.

  Kasutamiseks pigistage geeli pideva ribana ümber kaitset vajava piirkonna moodustades katkematu kaitsebarjääri, mis ei lase nälkjatel ega tigudel sellele alale tungida. Pigistage otse maapinnale või kõvale pinnale, näiteks lillekastide ja -pottide või teatud taimede ümber, umbes 20 cm kaugusele taimedest. Tigude ja nälkjate tõrjegeeli võib kasutada ka püstloodsetel pindadel, et kaitsta näiteks sissekäike, rippuvaid lillepotte või muid sarnaseid kohti. Ärge kandke geeli otse taimedele. Kasutage tigude ja nälkjate tõrjegeeli ajal, kui teod ja nälkjad parajasti ei tegutse (päikeselistel õhtutundidel).

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1 kg
  Pakendi mõõtmed 11.0 x 6.5 x 27.0 cm